Splin. Suur soolokontsert / Cплин. Большой сольный концерт

L, 16.01.21 kell 19:00 - L, 16.01.21 kell 23:59
Alexela Kontserdimaja, Estonia pst. 9, Tallinn
Hea klient,
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi algselt 03.04.20 ja siis kuupäevale 15.05.20 edasi lükatud Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud grupi SPLIN kontsert. Uus kuupäev on 16.01.2021
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.  Piletite tagastamisega seotud küsimusi hakatakse arutama pärast ERIOLUKORRA lõppemist ning massikultuuriürituste läbiviimiseks ametliku loa saamist.
Täname mõistva suhtumise eest.
 
Lisainformatsioon sündmuse korraldajalt:
 
MGV Production OÜ

 

Ansambel Splin suure soolokontserdiga Tallinnas 16.01.2021 Alexela Kontserdimajas.

 Vene rokiklassikutest kõige noorem avaldas möödunud sügisel luulekogumiku „Kõik see jama“ ja jätkab väsimatult: Splin’i muusikud alustasid tööd oma uue albumiga. Veerandsajandi jooksul on bänd avaldanud paar kanoonilist plaati (Пыльная Быль ja 25 кадр) ja mõned hitt-plaadid, kuid viimastel aastatel on nad otsustanud lüüa mitte ainult kvaliteediga, vaid ka kvantiteediga, viies plaatide arvu 15-ni. Teiste sõnadega – üks Venemaa tugevamatest rock-bändidest ei puhka loorberitel, valides esitamiseks oma superhitid, vaid 3. aprillil tulevad Alexela kontserdimajas loomulikult lisaks hittidele esitusele lood pidevalt uuenevast nn. pikast nimekirjast.

Ansambel Splin suure soolokontserdiga esitad ühtlasi oma uut albumit „Встречная полоса“. Olge valmis kaasa laulma!