StandUp - Виктор Комаров / Viktor Komarov

L, 10.10.20 kell 19:00 - L, 10.10.20 kell 23:59
Coca-Cola Plaza, Hobujaama 5, Tallinn

Hea klient!

Seoses eriolukorra kitsendusega lükkub edasi esialgselt 22.03 toimuma pidanud ja 11.06 kuupäevale edasi lükatud Viktor Komarov Stand-Up (iSinse saalis / Coca-Cola Plaza, Tallinn) 

Uus kuupäev on 10. oktoober 2020 iSense saalis/Coca-Cola Plaza. Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval. Vahetada ümber pole vaja.

Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole.
Baltic Concert Group OÜ

bcgticket@gmail.com

 
 
Viktor Komarov
iSense saal (Coca-Cola Plaza)
 
TNT kanali StandUp Show resident Viktor Komarov esitleb esmakordselt Tallinnas oma soolokontserti.

TNT kanali StandUp Show projekti ühe eredaima ja humoorikaima koomiku Viktor Komarovi esinemine saab tallinlastele osaks 2020. aastal sügisel. Värskemaid igapäevaelu puudutavaid nalju saab kuulda 10. oktoobril Coca-Cola Plaza iSense saalis.

Koos Ruslan Belõi, Slava Komissarenko, Timur Karginov ja Julia Akhmedovaga sai Viktor Komarovist TNT saate StandUp Show üks esimesi osalejaid. Ta on üks vähestest osalejatest, kelle ampluaas on palju erinevaid teemasid ja naljade temaatika lai. Viktor kirjutab väga mitmekülgselt, rääkides tegelikkuses toimunud sündmustest koomiliselt, tehes seda seejuures positiivselt ja publikut nakatava optimismiga.

Täna on StandUp Show televisiooni huumorikate saadete seas juhtival positsioonil. Projekti populaarsuse saladuseks on see, et saade kõnetab erinevaid vaatajaid. Osalejad suudavad rääkida lihtsatest asjadest ülima huumoriga. Igas koomiku naljas tunnevad vaatajad ära ennast ja oma sõpru. Koomikud aitavad neil vaadata oma igapäevaseid muresid läbi irooniaprisma.

Samal ajal äratavad humoristid vaataja tähelepanu mitte ainult naljadega, vaid ka näoilmete ja tegevustega - iga stseen on ühe inimese poolt mängitav miniteater. Viktor Komarovi lavastatud esinemisi laval on alati väga huvitav jälgida.

10.10 on teil võimalus veeta aega ja nautida oma lemmikkoomiku esinemist Coca-Cola Plaza kinokompleksi iSense saalis.

Ürituse algus 19:00.
Soovitatav vanusepiirang – 16+!