Südameharjutus

Näitleja haigestumise tõttu jääb kahjuks ära lavastuse “Südameharjutus” tänane, 20. veebruari etendus. Asendusetendus toimub 26.mail. Kehtivad samad piletid ja kohad. Kui asendusetenduse kuupäev ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 6. märtsini. Kassast ostetud piletite tagasiostuks palume võtta ühendust Linnateatri kassaga aadressil kassa@linnateater.ee ning saata piletid või piletite kohanumbrid ja ID, oma kontonumber ja isikukood. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee. Pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Daniel Glattauer

Lavastaja: Peeter Tammearu
Tõlkija: Piret Pääsuke
Kunstnik: Martin Mikson
Valguskujundaja: Merily Loss

Osades: Piret Kalda, Andres Raag ja Kaspar Velberg

Esietendus: 19. jaanuar 2019
Mängukoht: Salme Kultuurikeskuse väike lava
Kestus: kahes vaatuses, 2 tundi 10 minutit

Mida teha, kui tunned, et su süda on abieluaastate jooksul sulgunud ja sa ei suuda ega taha seda enam oma abikaasale avada? Kas võtta armuke, sukelduda töösse, pühenduda lastele, minna lahku … või proovida leida lootusekübet suhtenõustaja juures? Joana ja Valentin otsustavad viimase variandi kasuks.

Daniel Glattaueri näidend on südamlik komöödia teineteisest võõrandunud abielupaarist ja terapeudist, kes paneb nad üsna ootamatusse olukorda.

Ürituse koduleht: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/sudameharjutus