Sügisvaheaeg Tallinnas

N, 24.10.19 kell 09:00
R, 25.10.19 kell 09:00
L, 26.10.19 kell 09:00
P, 27.10.19 kell 09:00

Siit lehelt leiate Tallinna koolivaheaja üritusi, mida korraldavad nii pealinna noortekeskused, muuseumid kui ka huvikoolid. Lisaks leiab koolivaheaja kavast vahvaid linnalaagreid ja spordiüritusi ning -treeninguid.

Koolivaheaja infot koondab ja vahendab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

 

На этой странице найдете информацию о мероприятиях, проводимых в Таллинне на школьных каникулах городскими молодёжными центрами, музеями и школами по интересам. Кроме этого, в программе городские лагеря, спортивные мероприятия и тренировки.

Таллиннский департамент по делам молодёжи и спорта собирает и распространяет информацию о мероприятиях, проводимых на школьных каникулах.

www.tallinn.ee/noorteinfo

 

Korraldaja
Spordi- ja Noorooamet
noorteinfo@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 642 0592

Alamüritused

-

23.10.19 | Kolmapäev

09:30 - 17:00
Linnalaager "Tondikunst" / Городской лагерь "Страшилки и ужастики" - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 2
10:00 - 11:00
Lauatennise õpituba – lauatennise mänguga tutvumine / Мастер-класс на тему настольного тенниса – знакомство с игрой в настольный теннис - Spinmaster OÜ, Mustamäe tee 24
11:00 - 17:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni - Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 21.–25.10 / Программа осенних каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:00 - 16:00
Avastuspäevad 9-13-aastastele: Lendame! / Дни открытий «Полетим!» для 9–13-летних - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00
Töötubade päev / День мастер-классов - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
11:30 - 13:30
Koomiksi ja joonisfilmi kursus alates 10-aastastele - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
11:45
Matk ja turniirid / Поход и турниры - Kose Vaba Aja Keskus, Rahvakooli tee 3
12:00 - 18:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 3–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 3–17-летних - Üle linna
12:00 - 13:00
Animatsiooni joonistamise töötuba (eesti keeles) / Мастер-класс на тему рисованной анимации (на эстонском языке) - Kännukuke raamatukogu, E. Vilde tee 72
12:00 - 19:00
Teaduslik koolivaheaeg Pääsküla noortekeskuses / Научные каникулы в молодёжном центре Пяэскюла - Pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
12:00 - 19:00
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses "Lemmikloomanädal" / Каникулы в молодёжном центре Валдеку "Неделя домашних питомцев" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
12:00
ORIGAMI oma kätega / Оригами своими руками - Laagna raamatukogu, Võru 11
13:00 - 16:30
Koolivaheajal Kumusse „Sõna saab kunstnik“ / На каникулах в Kumu «Слово художнику» - Eesti Kunstimuuseum, Weizenbergi 34 / Valge 1
13:00
Sügisene koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Осенние каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a
14:00 - 16:00
Blender 3D kursus alates 12-aastastele / 3D-курс в программе Blender от 12 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 15:00
Meisterdamine / Мастерилка - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Vabaduse väljak
14:00 - 15:00
Animatsiooni joonistamise töötuba (vene keeles) / Мастер-класс на тему рисованной анимации (на русском языке) - Kännukuke raamatukogu, E. Vilde tee 72
15:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
15:00
Laste teadmiskirjanduse tutvustus / Знакомство с детской научной литературой - Sääse raamatukogu, Sõpruse puiestee 186
15:00 - 16:00
Harry Potteri teemaline “Alias” / “Alias” для фанатов Гарри Поттера - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Vabaduse väljak
15:00 - 18:00
Noortele olümpiapoksi tasuta koolivaheaja lühikursus - Poksiklubi Kalev, Ravi 5
16:15 - 17:00
Hiina keele ring lastele / Кружок китайского языка для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
16:30 - 18:30
Green screen animatsiooni kursus alates 10-aastastele / Green screen анимационный курс для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
18:30
ÖÖlaager Lastemuuseumis Miiamilla / Ночной детский лагерь Мииямилла - Lastemuuseum Miiamilla, L. Koidula 21c

24.10.19 | Neljapäev

09:00 - 11:00
Lego tegelastega animatsioonikursus, alates 7-aastastele / Анимационный курс с лего-человечками для детей от 7 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 16:30
Loomekoja sügislaager 2019 / Осенний лагерь Loomekoda - Huvikool Loomekoda, Tähe 32
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK SÜGIS / ОСЕНЬ 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:30 - 17:00
Kunstiklubi laager "Lülitus fotole" / Городской лагерь художественного клуба - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 2
10:00 - 11:00
Lauatennise õpituba – lauatennise mänguga tutvumine / Мастер-класс на тему настольного тенниса – знакомство с игрой в настольный теннис - Spinmaster OÜ, Mustamäe tee 24
11:00 - 12:00
Lugemismängud / Урок чтения "Читай и играй" - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Vabaduse väljak
11:00 - 15:00
Kunstilaager „Külaskäik: lapsed, loodus ja kunst“ / Художественный лагерь « Идем в гости: дети, природа и искусство!» - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00
Mängudepäev / День игр - Kose Vaba Aja Keskus, Rahvakooli tee 3
11:00 - 16:00
Avastuspäevad 9-13-aastastele: Lendame! / Дни открытий «Полетим!» для 9–13-летних - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 21.–25.10 / Программа осенних каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:30 - 13:30
Koomiksi ja joonisfilmi kursus alates 10-aastastele - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
12:00 - 18:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 3–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 3–17-летних - Üle linna
12:00
Sügisene koolivaheaeg Kadrioru raamatukogus / Осенние каникулы в Кадриоргской библиотеке - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
12:00 - 19:00
Teaduslik koolivaheaeg Pääsküla noortekeskuses / Научные каникулы в молодёжном центре Пяэскюла - Pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
12:00 - 19:00
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses "Lemmikloomanädal" / Каникулы в молодёжном центре Валдеку "Неделя домашних питомцев" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
12:00
Mängime lauamänge! Играем в настольные игры! - Kännukuke raamatukogu, E. Vilde tee 72
12:30 - 14:45
Õpituba "Vihmavarjude maalimine"/ Мастер-класс «Роспись зонтов» - Loovarengu kool Bjarte, Tartu maantee 65
13:00
Sügisene koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Осенние каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a
14:00 - 16:00
Blender 3D kursus alates 12-aastastele / 3D-курс в программе Blender от 12 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 15:00
Harry Potteri pusle kokkupanemine / Собираем пазл с картинками героев из Гарри Поттера - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Vabaduse väljak
14:00
Sügisene koolivaheaeg Pirita raamatukogus - Pirita raamatukogu, Metsavahi tee 19
15:00 - 16:00
Harry Potteri juturing / Обсуждаем Гарри Поттера - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Vabaduse väljak
15:00
Õpime kirjutama haikut / Учимся писать хайку - Sääse raamatukogu, Sõpruse puiestee 186
16:00
Tantsuruut- töötuba / Танцевальный мастер-класс "Tantsuruut" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
16:00
Halloweeni öö / Ночь Хэллоуина - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
16:00
Noorukid soovitavad lugemist / Подростки советуют прочитать - Laagna raamatukogu, Võru 11
16:30 - 19:30
Avatud treening Tõnu Truusi Malekoolis / Открытое занятие по шахматам в Шахматной школе Тыну Трууса - Paul Kerese Malemaja, Vene 29
16:30 - 18:30
Green screen animatsiooni kursus alates 10-aastastele / Green screen анимационный курс для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
17:30
Projekt "Iga noor on talent"/PÖFF filmifestivali filmi "Lubadus koidikul" vaatamine - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13

25.10.19 | Reede

09:00 - 16:30
Loomekoja sügislaager 2019 / Осенний лагерь Loomekoda - Huvikool Loomekoda, Tähe 32
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK SÜGIS / ОСЕНЬ 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:30 - 17:00
Kunstiklubi laager "Lülitus fotole" / Городской лагерь художественного клуба - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 2
10:00 - 11:00
Lauatennise õpituba – lauatennise mänguga tutvumine / Мастер-класс на тему настольного тенниса – знакомство с игрой в настольный теннис - Spinmaster OÜ, Mustamäe tee 24
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 21.–25.10 / Программа осенних каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:00 - 17:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni - Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Kunstipäev / День искусства - Kose Vaba Aja Keskus, Rahvakooli tee 3
12:00 - 18:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 3–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 3–17-летних - Üle linna
12:00 - 19:00
Teaduslik koolivaheaeg Pääsküla noortekeskuses / Научные каникулы в молодёжном центре Пяэскюла - Pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
12:00 - 19:00
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses "Lemmikloomanädal" / Каникулы в молодёжном центре Валдеку "Неделя домашних питомцев" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
12:00
Origami oma kätega / Оригами своими руками - Laagna raamatukogu, Võru 11
13:00
Sügisene koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Осенние каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a
14:00 - 17:30
Koolitööklubi - Sääse raamatukogu, Sõpruse pst 186
15:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
15:00 - 18:00
Noortele olümpiapoksi tasuta koolivaheaja lühikursus - Poksiklubi Kalev, Ravi 5
16:00
Karaokeõhtu / Вечер караоке - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:00
Sügisene koolivaheaeg Pirita raamatukogus - Pirita raamatukogu, Metsavahi tee 19
17:30
Sipsiku valmistamise töötuba - Tallinna Pelgulinna Rahvamaja, Telliskivi 56

26.10.19 | Laupäev

10:00 - 11:30
Elektrooniline töökoda lastele / Электронная мастерская для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 17:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni - Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
12:00
Sügisene koolivaheaeg Kadrioru raamatukogus / Осенние каникулы в Кадриоргской библиотеке - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
12:00 - 18:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 3–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 3–17-летних - Üle linna
12:00 - 13:00
ROBOlabor: Lego-rütmika ja robootika / ROBOlabor: лего-ритмика и робототехника - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00
Nukuteatri meistriklass / Мастер-класс: кукольный театр - Laagna raamatukogu, Võru 11
12:00 - 13:30
Семейный утренник Кадриоргского дворца «Генеалогическое древо» - Kadrioru Kunstimuuseum, A. Weizenbergi 37
12:00
Sügisene koolivaheaeg Pirita raamatukogus - Pirita raamatukogu, Metsavahi tee 19
12:00 - 19:00
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses "Lemmikloomanädal" / Каникулы в молодёжном центре Валдеку "Неделя домашних питомцев" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
13:00
Sügisene koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Осенние каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu mnt 480a
13:30 - 14:30
ROBOlabor: Robootika / ROBOlabor: робототехника - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
14:00 - 15:00
Eestikeelne meisterdamistund eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele /  "Мастерилка" для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
14:00
Kirjanduslik aardejaht / Поиск литературных сокровищ - Sääse raamatukogu, Sõpruse puiestee 186
15:00 - 16:30
Kikkpoksi tutvustustrenn kesklinnas - Poksiklubi Kalev, Ravi 5
15:00 - 16:30
ROBOlabor: Robootika / ROBOlabor: робототехника - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40