Suur StandUp (THT) / Большой СтендАп (ТНТ)

Paljud püüavad naljatleda elu, seksi, spordi, naiste, laste või poliitilise olukorra üle, ent vähestel õnnestub seda teha naljakalt ning just StandUp Show residentidel õnnestub see oivaliselt.

Nad ei veeri oma nalju paberilt maha ja võivad endale lubada rääkida laval ka kõige küünilisematest asjadest. Neil puudub ellujäämisinstinkt, vastasel juhul ei saaks nad rääkida laval isiklikest asjadest ja sotsiaalsetest probleemidest, mis võib heal juhul lõppeda skandaaliga ning halvimal juhul riigist väljasaatmisega. Nad ei pelga tagajärgi ja teavad kindlalt: on asju, millest peab vaikima, ent ei ole teemasid, mille üle ei tohi naerda. Kohtuprotsessidest, tuleriidal põletamisest ja peksmisest päästavad neid ainult kõrge kaliibriga naljad.

Comedi Club Production'i loodud show on oma eksisteerimise ajal saanud külge mitmeid kuulujutte ja fännide (ja vihkajate) armee toetuse ning selle aja jooksul on osalejad saanud täiskasvanuks, andnud tuhandeid kontserte ja tõestanud: publiku naerutamiseks ei ole vaja suursuguseid dekoratsioone, eriefekte ega muusikalisi pause. Peamine on jääda iseendaks ja rääkida inimesi kõnetavatel teemadel. 28. novembril teevad nad seda taas. Kiirusta pileteid ostma!