1

Suvekalender

E, 24.06.19 Kogu päev
T, 25.06.19 Kogu päev
K, 26.06.19 Kogu päev
N, 27.06.19 Kogu päev
R, 28.06.19 Kogu päev
L, 29.06.19 Kogu päev
P, 30.06.19 Kogu päev
E, 01.07.19 Kogu päev
T, 02.07.19 Kogu päev
K, 03.07.19 Kogu päev
N, 04.07.19 Kogu päev
R, 05.07.19 Kogu päev
L, 06.07.19 Kogu päev
P, 07.07.19 Kogu päev
E, 08.07.19 Kogu päev
T, 09.07.19 Kogu päev
K, 10.07.19 Kogu päev
N, 11.07.19 Kogu päev
R, 12.07.19 Kogu päev
L, 13.07.19 Kogu päev
P, 14.07.19 Kogu päev
E, 15.07.19 Kogu päev
T, 16.07.19 Kogu päev
K, 17.07.19 Kogu päev
N, 18.07.19 Kogu päev
R, 19.07.19 Kogu päev
L, 20.07.19 Kogu päev
P, 21.07.19 Kogu päev
E, 22.07.19 Kogu päev
T, 23.07.19 Kogu päev
K, 24.07.19 Kogu päev
N, 25.07.19 Kogu päev
R, 26.07.19 Kogu päev
L, 27.07.19 Kogu päev
P, 28.07.19 Kogu päev
E, 29.07.19 Kogu päev
T, 30.07.19 Kogu päev
K, 31.07.19 Kogu päev
N, 01.08.19 Kogu päev
R, 02.08.19 Kogu päev
L, 03.08.19 Kogu päev
P, 04.08.19 Kogu päev
E, 05.08.19 Kogu päev
T, 06.08.19 Kogu päev
K, 07.08.19 Kogu päev
N, 08.08.19 Kogu päev
R, 09.08.19 Kogu päev
L, 10.08.19 Kogu päev
P, 11.08.19 Kogu päev
E, 12.08.19 Kogu päev
T, 13.08.19 Kogu päev
K, 14.08.19 Kogu päev
N, 15.08.19 Kogu päev
R, 16.08.19 Kogu päev
L, 17.08.19 Kogu päev
P, 18.08.19 Kogu päev
E, 19.08.19 Kogu päev
T, 20.08.19 Kogu päev
K, 21.08.19 Kogu päev
N, 22.08.19 Kogu päev
R, 23.08.19 Kogu päev
L, 24.08.19 Kogu päev
P, 25.08.19 Kogu päev
E, 26.08.19 Kogu päev
T, 27.08.19 Kogu päev
K, 28.08.19 Kogu päev
N, 29.08.19 Kogu päev
R, 30.08.19 Kogu päev
L, 31.08.19 Kogu päev
Näita kõiki

Siia lehele on koondatud info suvevaheajal toimuvate laste ja noorte (7–26 a) ürituste (festivalid, näitused, infopäevad, kursused, kontserdid jm) ja suvelaagrite kohta. Kavast leiab nii linnalaagreid kui ka noortelaagreid, mis toimuvad Tallinnast väljas looduskaunites kohtades.

PS! Suvekalendri info täieneb jooksvalt ja laagreid ning muid vahvaid suveüritusi lisandub iga päev!

Koolivaheaja infot koondab ja vahendab Tallinna spordi- ja noorsooamet.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

***

На этой странице найдете информацию о различных мероприятиях для детей и молодёжи от 7 до 26 лет (лагеря, фестивали, выставки, мастер-классы, концерты и т. д.), которые пройдут в течение летних каникул.

Программа дополняется каждый день!

Таллиннский департамент по делам молодёжи и спорта собирает и распространяет информацию о мероприятиях, проводимых на школьных каникулах.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

Korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
noorteinfo@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 642 0592

Alamüritused

25.06.19 | Teisipäev

09:00 - 15:30
Kunstilaager lastele 7-12a / Творческий лагерь для 7-12-летних - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38
09:00 - 17:00
Linnalaager 2019 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis / Городской лагерь в Таллиннской школе по интересам Канутиайа - Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
09:00 - 17:00
Suvelaager "Rännak toidumaailmas" Viimsis / Летний лагерь в Виймси "Путешествие в мир продуктов" - Väike Päike Viimsi Lasteklubi, Lasteaed "Väike Päike", Kraavi tee 1, Pärnamäe, 74020 Harju maakond
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 11:00
«Роботы завоёвывают мир» - XTeadus MTÜ, Peterburi tee 44
09:00 - 16:00
Городской лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:30 - 16:30
Spordiklubi EDU-DO linnalaagrid / Городские лагеря спортивного клуба EDU-DO -
10:00
Kristiine noortekeskuse linnalaager - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 14:00
"Секреты Теслы – удивительное электричество» - XTeadus MTÜ, Peterburi tee 44
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
13:00 - 15:00
Robootika "Inimkonda hävitavad robotid" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
KutiMuti Noortelaager Laulasmaal / Молодёжный лагерь KutiMuti в Лауласмаа - KutiMuti Noortelaager, 11396 Lohusalu puhkekodu tee, Lohusalu, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

26.06.19 | Kolmapäev

09:00 - 17:00
Linnalaager 2019 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis / Городской лагерь в Таллиннской школе по интересам Канутиайа - Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
09:00 - 16:00
Городской лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:30 - 14:00
"Robotid vallutavad maailma" / «Роботы завоёвывают мир» - XTeadus MTÜ, Peterburi tee 44
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
10:00 - 17:00
Linnalaager " Suviste meisterduste laager" / Городской лагерь «Летний лагерь мастерства» - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:00
Teatrimängutund / Игра в театр - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Ujumise-, vabaaja- ja puhkelaager Kloogarannas / Спортивно-плавательный лагерь в Клогаранде - Klogaranna Noortelaager, Liiva tee 10, Kloogaranna, 76708 Harju maakond
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10 Taevaskoja küla Põlva vald
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

27.06.19 | Neljapäev

09:00 - 17:00
Linnalaager 2019 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis / Городской лагерь в Таллиннской школе по интересам Канутиайа - Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
09:00 - 16:00
Городской лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 11:00
"Kaleidoskoobi maagia" / «Магический калейдоскоп» - XTeadus MTÜ, Peterburi tee 44
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 14:00
"Robotid vallutavad maailma" / «Роботы завоёвывают мир» - XTeadus MTÜ, Peterburi tee 44
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

28.06.19 | Reede

09:00 - 16:00
Городской лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 17:00
Linnalaager 2019 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis / Городской лагерь в Таллиннской школе по интересам Канутиайа - Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
09:30 - 14:00
«Роботы завоёвывают мир» - XTeadus MTÜ
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Летний языковой выездной лагерь „Английский KIDs №3» - Veldemani puhkemaja, Veldemanni, Vaibla, 70314 Viljandi maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

30.06.19 | Pühapäev

11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00
Mähe Vaba Aja Keskuse perepäev - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a, Pirita, 11913 Harju maakond
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
16:00
Lastelaager SEGASUMMASUVI - Kase puhkeküla, Kase, Paiküla, 93562 Saare maakond
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Детский лагерь „Discovery“ - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
Loomelaager Muhumaal / Творческий лагерь на острове Муху - Vanatoa turismitalu, Vanatoa, Koguva, 94724 Saare maakond
Kogu päev
Rahvusvaheline Noorte loominguline laager-seminar "Dance. Creative and Fashion CAMP" / Международный лагерь-семинар для молодёжи "Dance, Creative and Fashion CAMP" - Luua Metsanduskool, Puhasti, Luua, 49203 Jõgeva maakond

01.07.19 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Teine vahetus "Inimese saladused" / Вторая смена лагеря «Секреты человека» - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Näita kaardil OGOGOLINNAK Suvi 2019. Teine vahetus "Inimese saladused" / Вторая смена лагеря «Секреты человека» - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 17:00
Noorte surfilaager / Молодёжый лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Haven Kakumäe, Lesta 16/18
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
Kogu päev
Suveprojekt Elu Labor -
Kogu päev
Детский лагерь «Вокруг света: Автостопом по Европе» - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Vabaaja- ja puhkelaager Karksi – Nuias / Лагерь отдыха в Каркси-Нуйа - Luuka puhkemaja, Kooli 1a, Karksi-Nuia, 69104 Viljandi maakond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

02.07.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Linnalaager "Moelood" / Городской лагерь «История моды» - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

03.07.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Spordiklubi EDU-DO spordilaager “Fantide maailm” / Спортивный лагерь спортивного клуба EDU-DO «Мир фантов» - Laulasmaa / Lohusalu
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Viking-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10 Taevaskoja küla Põlva vald
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

04.07.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

05.07.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

08.07.19 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
Suvelaager "Rännak toidumaailmas" Kesklinnas / Летний лагерь в центре города "Путешествие в мир продуктов" - Väike Päike Kesklinna Lasteklubi, Uus-Sadama 9
09:00 - 17:00
Suvelaager "Rõõmsa meele laager" Peetris / Летний лагерь веселого настроения в Пеетри - Väike Päike Peetri Lastehoid, Vana-Veski tee 22, Järveküla, 75304 Harju maakond
09:00 - 17:00
Suvelaager "Avastuslaager" Mustamäel / Летних лагерь открытий в Мустамяэ - Väike Päike Mustamäe Lasteklubi, Mäealuse 2/1
09:00 - 16:00
Spordiklubi YAWARA laste suvised linnalaagrid / Детские летние лагеря спортивного КЛУБА YAWARA - Pirita Marina Hotell ja Spa, Purje 9
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Pärnu linn
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kolmas vahetus RO:BOTS / Третья смена "RO:BOTS" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kolmas vahetus RO:BOTS / Третья смена "RO:BOTS" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:30
Spordiklubi YAWARA laste suvised linnalaagrid / Детские летние лагеря спортивного клуба YAWARA - Pirita Marina Hotell ja Spa, Purje 9
09:00 - 17:00
Laste surfilaager / Детский лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
10:00 - 17:00
Arabella linnalaager "Suveseiklus" /Городской лагерь Городской лагерь Arabella „Летние приключения» - Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3
10:00 - 17:00
ProDance iluvõimlemise linnalaager 5-9-aastastele / Городской лагерь по художественной гимнастике для 5-9-летних - Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi, 74001 Harju maakond
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
Kogu päev
Vabaaja- ja puhkelaager Kloogarannas "Terves Kehas Terve Vaim" (soodustuusikuga) / Лагерь отдыха в Клогаранде «В здоровом теле – здоровый дух!» (путевка со скидкой) - Kloogaranna noortelaager, Liiva tee 10, Kloogaranna, 76708 Harju maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Rannapungerja muusikalaagrid: Maria Listra muusikalilaager / Музыкальный лагерь в Раннапунгерья с Марией Листра - Rannapungerja Noortelaager, Unnamed Road, Rannapungerja, 42208 Ida-Viru maakond
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
MK Summer Dänce Cämp suur avatud tantsulaager Pivarootsis / Танцевальный лагерь в Пивароотси MK Summer Dänce Cämp - Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus, Pivarootsi, 90126 Lääne maakond

09.07.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

10.07.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

11.07.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 15:00
Linnalaager "Youthpreneur" noortele - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711, Tallinn, 11711
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

12.07.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

14.07.19 | Pühapäev

11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Детский лагерь «Форт Боярд“ - Klogaranna Noortelaager, Liiva tee 1, Kloogaranna, 76708 Harju maakond
Kogu päev
FÄN CLAB Noortelaager – Tuksi seikluslaager / Молодёжный лагерь FÄN CLAB – Приключения в Тукси - Tuksi Tervise- ja Spordikeskus, Tuksi küla, Noarootsi vald, Läänemaa, 91221
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10, Taevaskoja, 63202 Põlva maakond

15.07.19 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
Suvesammude linnalaager / Городской лагерь "Летние шаги" - MODUSe kodu, Pärnu maantee 22
09:00 - 17:00
Tantsupööningu balletiteemaline linnalaager / Городской лагерь на тему балета от Tantsupööning - Tantsupööning, Pärnu maantee 67a
09:00 - 17:00
Teismeliste surfilaager / Лагерь сёрфинга для подростков - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00 - 17:00
Suvelaager "Tüdrukute laager" Laagris / Лагерь для девочек в Лаагри - Väike Päike Laagri Lasteklubi, Valga 10, Laagri, 76401 Harju maakond
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Neljas vahetus Gamers / Четвертая смена "Gamers" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Haven Kakumäe, Lesta 16/18
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:30
Spordiklubi YAWARA laste suvised linnalaagrid / Детские летние лагеря спортивного клуба YAWARA - Pirita Marina Hotell ja Spa, Purje 9
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Neljas vahetus Gamers / Четвертая смена "Gamers" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
10:00 - 17:00
Peetri poiste suve linnalaager Sport ja Tervis / Городской лагерь в Пеетри для мальчиков "Спорт и здоровье! - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
10:00 - 17:00
Peetri tüdrukute suve linnalaager / Летний городской лагерь для девочек в Пеетри - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Suvine laste spordilaager / Летний спортивный лагерь для детей - Piiri Spordi- ja Puhkekeskus, Piiri puhkekeskus, Mäeküla, 67003 Valga maakond
Kogu päev
Camp of Hip-Hop Noortelaager  / Молодёжный лагерь Camp of Hip-Hop - Liipa Talu, Hundinuia tee 1, Saha, 74209 Harju maakond

16.07.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00
Suvine Teatrikool Noortele - Paekalda Puhkekeskus ja Seikluskeskus, Paekalda, Rummu, 76102 Harju maakond
14:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

17.07.19 | Kolmapäev

09:00
Suvine Teatrikool Noortele -
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Carolina tantsustuudio suvine akro- ja tantsulaager / Летний танцевально-акробатический лагерь танцевальной студии Carolina - Urumarja noortelaager, Savimäe, Urumarja, 86820 Pärnu maakond
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

18.07.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

19.07.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Ranna Noortekas: noored rannas 2019 / Пляжный молодёжный центр: молодёжь на пляже – 2019 - Stroomi rand, Stroomi rand
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

22.07.19 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
Noorte surfilaager / Молодёжый лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Viies vahetus Ajamasin / Пятая смена "Машина времени" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Suvelaager "Elamustelaager" Kesklinnas / Летний лагерь новых впечатлений - Väike Päike Kesklinna Lasteklubi, Uus-Sadama 9
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Viies vahetus Ajamasin / Пятая смена "Машина времени" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Suvelaager "Meil on elu keset metsa" Laagris / Летний лагерь «Наша жизнь посреди леса!» в Лаагри - Väike Päike Laagri Lasteklubi, Valga 10, Laagri, 76401 Harju maakond
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Haven Kakumäe, Lesta 16/18
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10 Taevaskoja küla Põlva vald
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Camp of Hip-Hop Elustiili laager / Лагерь «Стиль жизни» - Liipa Talu, Hundinuia tee 1, Saha, 74209 Harju maakond
Kogu päev
Rannapungerja muusikalaagrid: Nele-Liis Vaiksoo muusikalilaager / Музыкальный лагерь в Раннапунгерья с Неле-Лииз Вайксоо - Rannapungerja Noortelaager, Unnamed Road, Rannapungerja, 42208 Ida-Viru maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

23.07.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Vikimg-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond

24.07.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Spordiklubi EDU-DO spordilaager “Sportliku maailm” / Спортивный лагерь спортивного клуба EDU-DO  «Спортивная страна-мир сказок» - Remniku
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

25.07.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

26.07.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

28.07.19 | Pühapäev

11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
16:00
Lastelaager SEGASUMMASUVI - Metsajõe puhkemaja, Metsajõe, Laupa, 72102 Järva maakond
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Детский лагерь «Походная смена“ - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
Vabaaja- ja puhkelaager Pärnumaal Pärlseljal / Лагерь отдыха в Пярнумаа в Пярселья - Pärlselja Puhkekeskus, Reinu, Matsi, 88219 Pärnu maakond

29.07.19 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
Suvelaager "Kokanduslaager" Laagris / Кулинарный лагерь в Лаагри - Väike Päike Laagri Lasteklubi, Valga 10, Laagri, 76401 Harju maakond
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kuues vahetus Animals Planet / Шестая смена "Animals Planet" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kuues vahetus Animals Planet / Шестая смена "Animals Planet" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
10:00 - 17:00
Põhja-Tallinna Noortekeskuse suvine linnalaager "Aktiivne puhkus" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
Kogu päev
Летний языковой городской лагерь „Английский TEENs №4» - MTÜ In Down-Town Keeltekool, Jõe 3
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

30.07.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

31.07.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:30 - 18:15
Peetri tantsulise iluvõimlemise (4–9-aastastele) Suvekool / Летняя школа в Пеетри по танцевальной художественной гимнастике (4–9-летние) - Peetri Kool, Peetri tee 11, Peetri, 75312 Harju maakond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10 Taevaskoja küla Põlva vald

01.08.19 | Neljapäev

09:00
English Camp/inglise keele laager - Narva mnt 38-39, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

02.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Viking-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

04.08.19 | Pühapäev

11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
16:00
Lastelaager SEGASUMMASUVI - Kase puhkeküla, Kase, Paiküla, 93562 Saare maakond
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
MTÜ Lustakad Seiklused Tõstamaa suvelaager / Летний лагерь в Тыстамаа НКО Lustakad Seiklused - Tõstamaa
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
KutiMuti Noortelaager Laulasmaal / Молодёжный лагерь KutiMuti в Лауласмаа - KutiMuti Noortelaager, 11396 Lohusalu puhkekodu tee, Lohusalu, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Seikluspunkti suvelaager Hiiumaal / Летний лагерь на Хийумаа от Seikluspunkt - Põhja-Tooma majutus, Tooma, Sääre, 92347 Hiiu maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Desiree Tantsulaager Танцевальный лагерь Desiree - Jõulumäe Tervisespordikeskus, Jõulumäe, Leina, 86504 Pärnu maakond

05.08.19 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 17:00
Haabersti suvine linnalaager II / Городской летний лагерь в Хааберсти II - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Haven Kakumäe, Lesta 16/18
09:00 - 17:00
Suvelaager "Sportliku vaimu laager" Laagris / Летний лагерь в Лаагри "В поисках спортивного духа" -
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Seitsmes vahetus 5 päevaga ümber maailma! / Седьмая смена "Вокруг света за 5 дней!" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Laste surfilaager / Детский лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00
ProDance tantsu ja vabaaja suvelaager Laulasmaal 2019 - Laulasmaa, Laulasmaa kool, Kloogaranna tee 20, Laulasmaa, 76702 Harju maakond
09:00 - 17:00
Suvelaager "Spordipisikuga nakatumise laager" Viimsis / Летний лагерь в Виймси на тему спортвного азарта - Väike Päike Viimsi Lasteklubi, Lasteaed "Väike Päike", Kraavi tee 1, Pärnamäe, 74020 Harju maakond
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Seitsmes vahetus 5 päevaga ümber maailma! / Седьмая смена "Вокруг света за 5 дней!" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
10:00 - 16:00
Suve linnalaager / Летний городской лагерь - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82
10:00 - 14:00
Klaasi- ja keraamikalaager "Muhedad mustrid" / Лагерь по работе со стеклом и керамикой - Nõmme Klaasi- ja Keraamkastuudio, Võsu 5
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpalli suvelaager / Летние лагеря Эстонского футбольного союза и Рими - üle Eesti
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

06.08.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Rannapungerja muusikalaagrid: Laura Põldvere muusikalaager / Музыкальный лагерь в Раннапунгерья с Лаурой Пылдвере - Rannapungerja Noorelaager, Unnamed Road, Rannapungerja, 42208 Ida-Viru maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

07.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Детский лагерь «Театральная“ - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

08.08.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

09.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

11.08.19 | Pühapäev

11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
16:00
Lastelaager SEGASUMMASUVI - Metsajõe puhkemaja, Metsajõe, Laupa, 72102 Järva maakond
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Seikluspunkti suvelaager Hiiumaal / Летний лагерь на Хийумаа от Seikluspunkt - Põhja-Tooma majutus, Tooma, Sääre, 92347 Hiiu maakond
Kogu päev
FÄN CLAB NOORTELAAGER – Saaremaa seikluslaager / Молодёжный лагерь FÄN CLAB – Приключения на Сааремаа - Tehumardi Puhkekeskus, Tehumardi, Salme vald, 93201 Saare maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

12.08.19 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
Teismeliste surfilaager / Лагерь сёрфинга для подростков - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00 - 17:00
Городской творческий лагерь - MTÜ Integratsiooni Loomingukeskus Almari, Vilisuu 7
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kaheksas vahetus LEGO SIMCITY/ Восьмая смена "LEGO SIMCITY" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti suvine linnalaager III / Летний городской лагерь в Хааберсти III - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:30
Spordiklubi YAWARA laste suvised linnalaagrid / Детские летние лагеря спортивного КЛУБА YAWARA - Pirita Marina Hotell ja Spa, Purje 9
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Kaheksas vahetus LEGO SIMCITY/ Восьмая смена "LEGO SIMCITY" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
10:00 - 14:00
Klaasi- ja keraamikalaager "Muhedad mustrid" / Лагерь по работе со стеклом и керамикой - Nõmme Klaasi- ja Keraamkastuudio, Võsu 5
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Viking-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Летний языковой городской лагерь „Английский KIDs №6» - MTÜ In Down-Town Keeltekool, Jõe 3
Kogu päev
Летний языковой городской лагерь „Английский KIDs №7" - MTÜ In Down-Town Keeltekool, Jõe 3
Kogu päev
Taevaskoja Noortelaager / Молодёжный лагерь в Таеваскоде - Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus, Neitsikoopa tee 10 Taevaskoja küla Põlva vald
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

13.08.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
10:00 - 17:00
Linnalaager " Suviste meisterduste laager" / Городской лагерь «Летний лагерь мастерства» - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 17:00
Noortelaager „Sõna saab kunstnik!“ / Молодёжный лагерь «Слово художнику!“ - Eesti Kunstimuuseum, A. Weizenbergi 34 / Valge 1
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Летний языковой городской лагерь „Французский, немецкий, испанский FGS №5“ - MTÜ In Down-Town Keeltekool, Jõe 3
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
KutiMuti Noortelaager Laulasmaal / Молодёжный лагерь KutiMuti в Лауласмаа - KutiMuti Noortelaager, 11396 Lohusalu puhkekodu tee, Lohusalu, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

14.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

15.08.19 | Neljapäev

09:00 - 17:30
Linnalaager “Mereseiklus. Robinsonid saarel” Prangli saarel / Городской лагерь «Морские приключения. Робинзоны на острове Прангли» - Prangli saar
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30 - 15:30
Mõttemängud Nõmme Kultuurikeskuses / Игры на развитие логического мышления в Ныммеском культурном центре - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

16.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:00 - 17:30
Turniiriõhtud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
18:00
IT – öö / IT–ночь - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98, 11711
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

18.08.19 | Pühapäev

11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Karepa suvelaager 2019 / Летний лагерь в Карепа - 2019 - Karepa Noortelaager, Metsasarve, Karepa, 45401 Lääne-Viru maakond

19.08.19 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Üheksas vahetus Universum OGOGO: Supervõim! / Девятая смена "Вселенная OGOGO: Суперсила!" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 17:00
Noorte surfilaager / Молодёжый лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:30
Spordiklubi YAWARA laste suvised linnalaagrid / Детские летние лагеря спортивного КЛУБА YAWARA - Pirita Marina Hotell ja Spa, Purje 9, Pirita, 11911 Harju maakond
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK Suvi 2019. Üheksas vahetus Universum OGOGO: Supervõim! / Девятая смена "Вселенная OGOGO: Суперсила!" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Merelapsed veemoto ja meretarkuste laager / Лагерь на тему водного мотоспорта и морских премудростей - Haven Kakumäe, Lesta 16/18
10:30 - 17:00
Linnalaager “Loomult loom, värviline” - Tallinna Loomaaed, Paldiski maantee 145
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Детский лагерь «Твой ход» - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

20.08.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

21.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 16:00
Linnalaager „Sõna saab kunstnik!“ / Городской лагерь «Слово художнику!» - Eesti Kunstimuuseum, Weizenbergi 34 / Valge 1
10:00 - 16:00
Городской лагерь «Тайны Старого Таллинна» - Niguliste muuseum ja teised muuseumid
10:00 - 17:00
Arsise kellade kooli linnalaager / Городской лагерь школа колокольчиков Arsis - Arsise kellade kool, Toompuiestee 20
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 16:00
Carolina Tantsustuudio linnalaager / Городской лагерь танцевальной студии Carolina - Carolina Tantsustuudio, Tulika 9/11
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Viking-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Linnalaager "Kunstiklubi". Maali eri / Городской лагерь «Художественный клуб». Cпециальная живопись - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21

22.08.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
KutiMuti Noortelaager Laulasmaal / Молодёжный лагерь KutiMuti в Лауласмаа - KutiMuti Noortelaager, Kase tee 6, Lohusalu, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

23.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

25.08.19 | Pühapäev

11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Terra, Narva maantee 25
12:00
Lastehommikud Löwenruh pargis - Löwenruh´park Mustamäe tee 59a, Mustamäe tee 59
12:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Terra, Narva maantee 25
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

26.08.19 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 17:00
Laste surfilaager / Детский лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:30 - 16:00
Tsirkuse linnalaager / Цирковой городской лагерь - Nõmme Maja tsirkusesaal, Valdeku 13
10:00
DETEKTIIVILAAGER / Детективный лагерь 26-28.08.2019 - Avatud Kool, Aru 10
10:00 - 16:00
Tehnotrennilaager / Технологический лагерь - TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Raja 15
10:00 - 17:00
Linnalaager "Haldjate Akadeemia" / Городской лагерь «Академия фей» - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
10:00 - 14:00
Klaasi- ja keraamikalaager "Muhedad mustrid" / Лагерь по работе со стеклом и керамикой - Nõmme Klaasi- ja Keraamkastuudio, Võsu 5
11:00 - 16:00
Carolina Tantsustuudio linnalaager / Городской лагерь танцевальной студии Carolina - Carolina Tantsustuudio, Tulika 9/11
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 15:00
Linnalaager „Külaskäik: lapsed, loodus ja kunst!“ /  Городской лагерь «Идем в гости: дети, природа и искусство!» - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Astronaudi linnalaager / Городской лагерь «Астронавт» - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

27.08.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 16:00
Городской лагерь природы для детей 8–12 лет - Eesti Loodusmuuseum, Lai 29a
10:00 - 16:00
Linnalooduse laager 8-12-aastastele - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

28.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

29.08.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
12:00 - 18:00
Gaming Legends - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

30.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 19:00
Nunnatorni kaudu minna Vanalinna müürile ja kolme torni-Nunna, Sauna ja Kuldjala / Вход на крепостную стену через башню Нунне, Сауна и Кульдяла - Kodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 18:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Suvelõpu piljarditurniir: noored VS noorsootöötajad / Турнир по бильярду по случаю окончания лета: молодёжь против молодёжных работников - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 18:00
Trummide töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:00
Reedene lauamänguõhtu / Пятничный вечер настольных игр - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
16:30 - 21:30
Suvetunnid Free Flow Studios! Soodushinnad maikuu lõpuni! - Free Flow Studio, Viru 4
17:00
Street workout üldfüüsiline treening / Общефизическая тренировка по street workout - Lasnamäe piirkond
18:00 - 23:00
Pärtlipäeva pärlid"- suvelõpufestival Laulasmaal / День Бартоломея в Лауласмаа– фестиваль по окончанию лета - KutiMuti Noortelaager, Lohusalu tee 6, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Täiskasvanute tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Talurahva tööriistad“ / Музейный урок «Рабочие орудия в крестьянской семье» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Käsitöö 100 aastat tagasi“ / Музейный урок «Рукоделие 100 лет назад» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12