1

Suvekalender

T, 20.08.19 Kogu päev
K, 21.08.19 Kogu päev
N, 22.08.19 Kogu päev
R, 23.08.19 Kogu päev
L, 24.08.19 Kogu päev
P, 25.08.19 Kogu päev
E, 26.08.19 Kogu päev
T, 27.08.19 Kogu päev
K, 28.08.19 Kogu päev
N, 29.08.19 Kogu päev
R, 30.08.19 Kogu päev
L, 31.08.19 Kogu päev
Näita kõiki

Siia lehele on koondatud info suvevaheajal toimuvate laste ja noorte (7–26 a) ürituste (festivalid, näitused, infopäevad, kursused, kontserdid jm) ja suvelaagrite kohta. Kavast leiab nii linnalaagreid kui ka noortelaagreid, mis toimuvad Tallinnast väljas looduskaunites kohtades.

PS! Suvekalendri info täieneb jooksvalt ja laagreid ning muid vahvaid suveüritusi lisandub iga päev!

Koolivaheaja infot koondab ja vahendab Tallinna spordi- ja noorsooamet.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

***

На этой странице найдете информацию о различных мероприятиях для детей и молодёжи от 7 до 26 лет (лагеря, фестивали, выставки, мастер-классы, концерты и т. д.), которые пройдут в течение летних каникул.

Программа дополняется каждый день!

Таллиннский департамент по делам молодёжи и спорта собирает и распространяет информацию о мероприятиях, проводимых на школьных каникулах.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

Korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
noorteinfo@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 642 0592

Alamüritused

-

21.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
10:00 - 16:00
Городской лагерь «Тайны Старого Таллинна» - Niguliste muuseum ja teised muuseumid
10:00 - 17:00
Arsise kellade kooli linnalaager / Городской лагерь школа колокольчиков Arsis - Arsise kellade kool, Toompuiestee 20
10:00 - 16:00
Linnalaager „Sõna saab kunstnik!“ / Городской лагерь «Слово художнику!» - Eesti Kunstimuuseum, Weizenbergi 34 / Valge 1
10:00 - 16:00
Noorte robootika-inseneride linnalaager / Лагерь юных инженеров 19.-23. august 2019 - Avatud Kool, Aru 10
10:30 - 17:00
Linnalaager “Loomult loom, värviline” - Tallinna Loomaaed, Paldiski maantee 145
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 16:00
Carolina Tantsustuudio linnalaager / Городской лагерь танцевальной студии Carolina - Carolina Tantsustuudio, Tulika 9/11
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Linnalaager "Kunstiklubi". Maali eri / Городской лагерь «Художественный клуб». Cпециальная живопись - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Детский лагерь «Викинг» - Viking-Tiigrid Noortelaager, Karja 9, Võsu, 45501 Lääne-Viru maakond
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

22.08.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
10:00 - 16:00
Noorte robootika-inseneride linnalaager / Лагерь юных инженеров 19.-23. august 2019 - Avatud Kool, Aru 10
10:30 - 17:00
Linnalaager “Loomult loom, värviline” - Tallinna Loomaaed, Paldiski maantee 145
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00
Hiina keele ring lastele / Китайский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
17:00 - 18:30
Детская йога в гамаках - Fitness Land, Õismäe tee 57a
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
KutiMuti Noortelaager Laulasmaal / Молодёжный лагерь KutiMuti в Лауласмаа - KutiMuti Noortelaager, Kase tee 6, Lohusalu, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

26.08.19 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
09:00 - 17:00
Laste surfilaager / Детский лагерь сёрфинга - Fansurf Kakumäe Surfikool, Räime 52, Haabersti, 13516 Harju maakond
09:30 - 16:00
Tsirkuse linnalaager / Цирковой городской лагерь - Nõmme Maja tsirkusesaal, Valdeku 13
10:00 - 14:00
Klaasi- ja keraamikalaager "Muhedad mustrid" / Лагерь по работе со стеклом и керамикой - Nõmme Klaasi- ja Keraamkastuudio, Võsu 5
10:00 - 17:00
Linnalaager "Haldjate Akadeemia" / Городской лагерь «Академия фей» - Huvikeskus Iidam ja Aadam, Laulupeo 21
10:00 - 16:00
Tehnotrennilaager / Технологический лагерь - TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Raja 15
10:00
DETEKTIIVILAAGER / Детективный лагерь 26-28.08.2019 - Avatud Kool, Aru 10
11:00 - 16:00
Carolina Tantsustuudio linnalaager / Городской лагерь танцевальной студии Carolina - Carolina Tantsustuudio, Tulika 9/11
11:00 - 15:00
Linnalaager „Külaskäik: lapsed, loodus ja kunst!“ /  Городской лагерь «Идем в гости: дети, природа и искусство!» - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
17:00 - 18:00
Jõusaali treeningtund - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Astronaudi linnalaager / Городской лагерь «Астронавт» - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

27.08.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00 - 16:00
Городской лагерь природы для детей 8–12 лет - Eesti Loodusmuuseum, Lai 29a
10:00 - 16:00
Linnalooduse laager 8-12-aastastele - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12

28.08.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
10:00
Lastelaager "Suvine seiklus Teletornis ja Pirita jõeorus" / Городской лагерь «Летние приключения на Телебашне и в долине реки Пирита» - Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa 58a
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
12:00 - 13:00
Välitreeningud Löwenruh pargis - Löwenruh´park, Mustamäe tee 59
12:00 - 13:00
Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Мастерилка для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
13:00 - 15:00
Produtseerimise töötuba - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:00 - 15:00
Ronimisseina treeningud - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних -
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Mahtra 7
19:00
TCS Fitness - Mustakivi Spordiklubi, Mahtra 7
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

29.08.19 | Neljapäev

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 20:00
Muusikaklubi - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
14:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - A. Weizenbergi 20/1
16:00
Korvpallitreening / Тренировка по баскетболу - Kivila park, Kivila 9
17:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Marja 7
17:00 - 18:30
Детская йога в гамаках - Fitness Land, Õismäe tee 57a
19:00
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних - Marja 7
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Teatritunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Venitustunnid suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4

30.08.19 | Reede

09:00 - 16:00
Summer Animation Camp 2019 (на русском языке) - Creative Space studio, Pärnu maantee 45
11:00 - 18:00
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
15:00
Suvelõpu piljarditurniir: noored VS noorsootöötajad / Турнир по бильярду по случаю окончания лета: молодёжь против молодёжных работников - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30
Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних - Rummu tee 3
18:00 - 23:00
Pärtlipäeva pärlid"- suvelõpufestival Laulasmaal / День Бартоломея в Лауласмаа– фестиваль по окончанию лета - KutiMuti Noortelaager, Lohusalu tee 6, 76709 Harju maakond
Kogu päev
Muuseumitund „Seiklusmäng muuseumis“ / Музейный урок «Приключенческая игра по музею» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Laste tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4
Kogu päev
Muuseumitund „Rahvalikud mängud“ / Музейный урок «Народные игры» - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
Kogu päev
Noorte tantsutreeningud suvel Free Flow Studios! - Free Flow Studio, Viru 4