Suvised laagrid

K, 05.08.20 Kogu päev
N, 06.08.20 Kogu päev
R, 07.08.20 Kogu päev
L, 08.08.20 Kogu päev
P, 09.08.20 Kogu päev
E, 10.08.20 Kogu päev
T, 11.08.20 Kogu päev
K, 12.08.20 Kogu päev
N, 13.08.20 Kogu päev
R, 14.08.20 Kogu päev
L, 15.08.20 Kogu päev
P, 16.08.20 Kogu päev
E, 17.08.20 Kogu päev
T, 18.08.20 Kogu päev
K, 19.08.20 Kogu päev
N, 20.08.20 Kogu päev
R, 21.08.20 Kogu päev
L, 22.08.20 Kogu päev
P, 23.08.20 Kogu päev
E, 24.08.20 Kogu päev
T, 25.08.20 Kogu päev
K, 26.08.20 Kogu päev
N, 27.08.20 Kogu päev
R, 28.08.20 Kogu päev
L, 29.08.20 Kogu päev
P, 30.08.20 Kogu päev
E, 31.08.20 Kogu päev
Näita kõiki

Suviline laste- või noortelaager on suurepärane võimalus veeta koolivaheaeg lõbusalt ja arendavalt ning leida uusi sõpru. Oleme siia erilehele koondanud kokku laias valikus laagreid, mille hulgast saad valida endale või oma lapsele sobiva.

Täiendame laagrite nimekirja jooksvalt!

Soovitame hoida silm peal ka Tallinna noorteinfo Facebooki lehel ning vaadata suviste sündmuste lehelt, milliseid üritusi ja tegevusi Tallinnas lastele ja noortele korraldatakse.

Infot koondab ja vahendab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

***

Летний детский и молодёжный лагерь — это хорошая возможность провести каникулы весело и познавательно, а также найти новых друзей. На этой странице найдете информацию о городских и загородных лагерях.

Программа дополняется!

Советуем посетить страницы Tallinna noorteinfo в Facebook и Молодёджная Информация в Вконтакте, а также ознакомиться с программой летних мероприятий на Таллиннском портале досуга.

Таллиннский департамент по делам молодёжи и спорта собирает и распространяет молодёжную информацию.

 

 

Korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
noorteinfo@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 6420592

Alamüritused

-

10.08.20 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
EE: Suvelaager "Robootika ja nutilaager" 6-10a - Lasteaed Väike Päike Viimsis, Kraavi tee 1, Pärnamäe, 74020 Harju maakond
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 17:00
EN: Summer camp Creativity and robotics camp 6-10y - Väike Päike Kesklinna Lasteklubi, Uus-Sadama 9
09:00 - 17:00
EE: Haabersti suvine linnalaager III - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 9 vahetus GAMERS / 9 смена GAMERS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:30
EE: Kunsti, keelte ja kultuuri linnalaager - HeLen kodugalerii, Kungla 51
09:00 - 17:00
EE: Suvelaager "Noore moekunstniku/disaineri laager" 6-10a - Väike Päike Kesklinna Lasteklubi, Uus-Sadama 9
09:00 - 11:00
EE: ANIMEERIME MUUSIKAVIDEO - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 17:00
EE: Käsitöö ja loovuslaager - Katusepapi 11
09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 17:00
EE: Robootika linnalaager - Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi, 74001 Harju maakond
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 9 vahetus Mehaanikud / 9 смена Механики - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: Tondiraba suvelaagrid / Летние лагеря школы по интересам Тондираба - Tondiraba Huvikool, Punane 69
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
09:45
EE: Linnalaager "Noore sportlase laager" - Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3
10:00 - 16:00
EE/RU/EN: Kunstilaager "Haldjate akadeemia" / Художественный лагерь "Академия фей" - Laulupeo 21
10:00 - 14:00
EE: Suvised laste kunstilaagrid 2020 "Helide otsingul"  - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
11:00 - 15:00
EE: Linnalaager "Kriminaalne lugu. Metsloomade invasioon" - Sally Stuudio kunstikool, Pärnu mnt 154
11:30 - 13:30
EE: JOONISFILM – PABERI, ARVUTI JA TELEFONIGA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 16:00
EE: VABAVARA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: ARVUTIMÄNGUD JA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
RU: Английский KIDs №6 - In Down-Town Keeltekool, Jõe 3
Kogu päev
EE: Inglisekeelne linnalaager lastele - Lasteaed Sipsik, P. Süda 6

11.08.20 | Teisipäev

09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 9 vahetus Mehaanikud / 9 смена Механики - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 9 vahetus GAMERS / 9 смена GAMERS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
EE: Kahepäevane klaveri linnalaager lastele - LA Klaverikool, Roheline aas 13
09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 11:00
EE: ANIMEERIME MUUSIKAVIDEO - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:15
EE/RU: PROTO leiutajate linnalaagrid / Лагерь изобретателей PROTO - PROTO avastustehas, Peetri 10, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja-Tallinna, 10411 Harju maakond
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
10:00 - 16:00
EE/RU/EN: Kunstilaager "Haldjate akadeemia" / Художественный лагерь "Академия фей" - Laulupeo 21
11:30 - 13:30
EE: JOONISFILM – PABERI, ARVUTI JA TELEFONIGA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 16:00
EE: VABAVARA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: ARVUTIMÄNGUD JA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
EE/RU: Merepääste Läänemerel linnalaager / Городской лагерь «Спасение на Балтийском море» - SA Eesti Meremuuseum, Vesilennuki 1

12.08.20 | Kolmapäev

09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 9 vahetus GAMERS / 9 смена GAMERS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 9 vahetus Mehaanikud / 9 смена Механики - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 11:00
EE: ANIMEERIME MUUSIKAVIDEO - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
10:00 - 16:00
EE/RU/EN: Kunstilaager "Haldjate akadeemia" / Художественный лагерь "Академия фей" - Laulupeo 21
10:00 - 16:00
EE: VIVITA linnalaager "Grafitist muusikasse" - Vivistop Telliskivi, Telliskivi 60a/5, B-building, 10412
11:30 - 13:30
EE: JOONISFILM – PABERI, ARVUTI JA TELEFONIGA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 16:00
EE: VABAVARA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: ARVUTIMÄNGUD JA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond

13.08.20 | Neljapäev

09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 11:00
EE: ANIMEERIME MUUSIKAVIDEO - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 9 vahetus Mehaanikud / 9 смена Механики - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 9 vahetus GAMERS / 9 смена GAMERS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
EE/RU/EN: Kunstilaager "Haldjate akadeemia" / Художественный лагерь "Академия фей" - Laulupeo 21
11:30 - 13:30
EE: JOONISFILM – PABERI, ARVUTI JA TELEFONIGA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
14:00 - 16:00
EE: VABAVARA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: ARVUTIMÄNGUD JA ANIMATSIOON - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
RU: Французский, немецкий, испанский FGS №5 - In Down-Town Keeltekool, Jõe 3

17.08.20 | Esmaspäev

09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 11:00
EE: MÄNGUASJADE SALAJANE ELU - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 16:00
EE/RU: Tondiraba suvelaagrid / Летние лагеря школы по интересам Тондираба - Tondiraba Huvikool, Punane 69
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 10 vahetus Antigravitatsioon / 10 смена "Антигравитация" - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 10 vahetus RO:BOTS / 10 смена RO:BOTS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 13:00
EE/RU: Tallinna Kopli Noortemaja linnalaager (II vahetus) - Tallinn Kopli Noortemaja, Lina 8, 10314
09:00 - 17:00
EE: Käsitöö ja loovuslaager - Katusepapi 11
09:00 - 16:30
EE: Loomekoja Augustilaager 1 - Huvikool Loomekoda, Tähe 32
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
10:00 - 16:00
EE: Arhitektuurikooli onnilaager - Eesti Vabaõhumuusem, Vabaõhumuuseumi tee 12
10:00
EE: Kunstilaager "Seiklus värvikarbis" -
10:00 - 14:00
EE: Suvised laste kunstilaagrid 2020 "Helide otsingul"  - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
10:00
EE: Aerulaua linnalaager Pirita jõe ääres - Pirita spordikeskus, Rummu tee 3d
11:30 - 13:30
EE: FOTO JA ANIMATSIOONI RETK ÕUES - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee T33, Nõmme linnaosa, Nõmme, 11612 Harju maakond
14:00 - 16:00
EE: SISSEJUHATUS GREEN SCREENI JA ANIMATSIOONIMAAILMA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: JOONISFILM GRAAFIKALAUAGA JA PABERIL - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond
Kogu päev
EE: Inglisekeelne linnalaager lastele - Lasteaed Sipsik, P. Süda 6
Kogu päev
EE: Bumble Teaduse Kolmpäevak   - Viimsi Huvikeskus , Nelgi tee 1, Viimsi, 74001 Harju maakond

18.08.20 | Teisipäev

09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:00 - 17:00
EE: Kahepäevane klaveri linnalaager lastele - LA Klaverikool, Roheline aas 13
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 10 vahetus Antigravitatsioon / 10 смена "Антигравитация" - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 10 vahetus RO:BOTS / 10 смена RO:BOTS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 11:00
EE: MÄNGUASJADE SALAJANE ELU - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:15
EE/RU: PROTO leiutajate linnalaagrid / Лагерь изобретателей PROTO - PROTO avastustehas, Peetri 10, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja-Tallinna, 10411 Harju maakond
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
10:00
EE: Kunstilaager "Seiklus värvikarbis" -
11:30 - 13:30
EE: FOTO JA ANIMATSIOONI RETK ÕUES - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee T33, Nõmme linnaosa, Nõmme, 11612 Harju maakond
12:00 - 17:30
EE: Maalilaager Vanalinnas 2020 - Hopneri maja, Raekoja plats 18
14:00 - 16:00
EE: SISSEJUHATUS GREEN SCREENI JA ANIMATSIOONIMAAILMA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: JOONISFILM GRAAFIKALAUAGA JA PABERIL - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond

19.08.20 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 10 vahetus RO:BOTS / 10 смена RO:BOTS - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 10 vahetus Antigravitatsioon / 10 смена "Антигравитация" - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 11:00
EE: MÄNGUASJADE SALAJANE ELU - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
EE/RU: Linnalaager - Avastame Tallinna / Городской лагерь "Открываем Таллинн" - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
09:30 - 15:30
EN: English Camp/inglise keele laager / Лагерь английского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
10:00
EE: Kunstilaager "Seiklus värvikarbis" -
10:00 - 16:00
EE: Suvine lastelaager "Hoia, mida armastad!" - Eesti Vabaõhumuuseum, Vabaõhumuuseumi tee 12
11:30 - 13:30
EE: FOTO JA ANIMATSIOONI RETK ÕUES - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee T33, Nõmme linnaosa, Nõmme, 11612 Harju maakond
14:00 - 16:00
EE: SISSEJUHATUS GREEN SCREENI JA ANIMATSIOONIMAAILMA - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
16:30 - 18:30
EE: JOONISFILM GRAAFIKALAUAGA JA PABERIL - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu mnt 154
Kogu päev
RU: OleLukoe venekeelne lastelaager / Детские лагеря на русском языке от OleLukoe - Lahmuse mõis, Lahmuse kool, Lahmuse, 71412 Viljandi maakond

24.08.20 | Esmaspäev

09:00 - 17:00
RU: Городской "Seiklus" лагерь Ласнамяэской школы по интересам - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 17:00
EE: Suvelaager "Tehnoloogia ja start-up laager" 6-10a - Väike Päike Kesklinna Lasteklubi, Uus-Sadama 9
09:00 - 16:00
EE/RU: Nutigeen "Maastiku ja arhitektuuri" linnalaager / Городской лагерь «Ландшафт и архитектура» от Nutigeen - Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2
09:00 - 17:00
EE: Käsitöö ja loovuslaager - Katusepapi 11
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Lasnamäe. 11 vahetus OGOGO Universum: SUPER vahetus! / 11 смена "Вселенная OGOGO: Суперсмена!" - Super Skypark, Peterburi tee 2
09:00 - 16:00
EE/RU: OGOGOLINNAK Suvi 2020 Mustamäe. 11 vahetus OGOGO Universum: SUPER vahetus! / 11 смена "Вселенная OGOGO: Суперсмена!" - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:30
EE: Kunsti, keelte ja kultuuri linnalaager - HeLen kodugalerii
09:00 - 15:30
EE/RU: Eesti keele laager/Лагерь эстонского языка - Huvikool Optimum Semper, Narva maantee 38, 10152 Tallinn, Эстония
09:00 - 16:30
EE: Loomekoja Augustilaager 2 - Huvikool Loomekoda, Tähe 32
09:00 - 17:00
EE/RU: Kanutiaia Huvikooli linnalaager 2020 / Городской лагерь школы по интересам Канутиайа - Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
10:00 - 14:00
Linnalaager - meistrimeeste töötoad - Mustamäe Laste Loomingu Maja, E. Vilde tee 54
10:00 - 14:00
EE: Suvised laste kunstilaagrid 2020 "Helide otsingul"  - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
10:00 - 17:00
EE: Arsise kellade kooli linnalaager - Arsise kellade kool, Toompuiestee 20
Kogu päev
EE/EN: Töölaager Hiiumaal Alliksaare farmis! - Alliksaare farm, Laasimetsa tee, Metsaküla, 92249 Hiiu maakond
Kogu päev
EE: CFC suusa- ja rattakooli linnalaager - Pirita / Viimsi
Kogu päev
RU: Английский KIDs №7 - In Down-Town Keeltekool, Jõe 3