Tagasipöördujate kogemuskohtumised

Tere!


Ootame Sind tagasipöördujate kogemuskohtumistele! 


Tagasipöörduja on eestlane, kes on võõrsile läinud elama, õppima, töötama või võõrsil sündinud ning Eestisse püsivalt naasnud.


8. detsembril ja 7. jaanuaril kell 17:30-20:00 toimub Eestisse tagasi tulnud eestlastele „Töö ja Karjääri“ erikohtumine Karjäärikeskuses (Tallinn, Tartu mnt 80). Ainulaadses karjäärikeskuses saad uurida nii enda oskuste ja töö alaste huvide kui ka tööturul pakutavate võimaluste kohta. Karjäärinõustaja Triin Partsi ja töövahenduskonsultandi Natalja Pavlova tutvustavad Töötukassa karjääriteenuseid, arvelevõtmist kui ka tööturul pakutavate võimaluste kohta. Kohtumisel osaleb Integratsiooni Sihtasutuse spetsialist Kaire Cocker, kes jagab infot keele õppimise, toetuste ja muu tagasipöödumisega seonduva kohta.

16. detsembril kell 17:30-20:00 toimub võõrsilt tagasi tulnud eestlastele kogemuskohtumine Rahvusraamatukogu Punases ruumis (Tõnismägi 2). See on meie regulaarne kokkusaamine, kus saame kohtuda sama teekonna läbi teinud teiste tagasi pöördunutega, et jagada oma kogemusi, leida mõttekaaslasi ja saada vastuseid oma küsimustele.


Kõigi meie kohtumiste eesmärk on võimaldada kodumaale tagasi tulnud eestlastel kohalike oludega kiiremini harjuda. Me anname praktilisi nõuandeid nii enda kui pere sujuvamaks kohanemiseks ning loome toetavat võrgustikku. Osalejad saavad vajalikku infot ja tuge oma elu paremaks korraldamiseks ning oma erinevaid kogemusi teistega jagada. Kohtumiste sügavam eesmärk on luua Eestist sõbralikumat ning avatumat ühiskonda, mis julgustaks teisi rahvuskaaslasi tagasi kodumaale pöörduma ja siia ka jääma.

Üritused on kõigile tasuta, kuid palun registreerige oma osalemine: bit.ly/tagasieestis.
Küsimuste korral võtke julgesti ühendust.

Ootame Teid! 

Korraldaja
Maire Lilleberg
maire@lilleberg.ee, kontakttelefon: 5062455