Tallinna kobarmess 2021

R, 07.05.21 kell 11:00 - R, 07.05.21 kell 18:00
Tallinna Lauluväljak
Narva maantee 95, 10127 Tallinn, Eesti

TERE TULEMAST 7.-9.5.2021 TALLINNA LAULUVÄLJAKULE: 

Reedel 7. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 8. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 9. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!

TERE TULEMAST TALLINNA KOBARMESSILE!

Tallinna kobarmessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade erinevate ettevõtlusvaldkondade toodete ja teenuste hetkeseisust ja arengutest Eestis. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes toidu, transpordi, tervise, aianduse ja pulmavaldkonnas Eestis tegutsevad või tegevust alustamas on.

Tallinna kobarmess pakub uut infot, häid maitseid, aktiivset tegevust ja teadmisi! Lisaks toodete ja teenuste tutvustamisele toimuvad erinevate teemamesside aladel degustatsioonid, võistlused ja rahvakoolitused. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi lavadel toimuv kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval, mis on Emadepäev, toimub Toiduliidu laval suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Tallinna kobarmess on koguperesündmus, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad üheskoos korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Pulmamess. Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kolmel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Tallinna kobarmess on huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis erinevate valdkondade toodete ja teenustena pakutakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 


EKSPONENDILE

HEAD PÕHJUSED TALLINNA KOBARMESSIL OSALEMISEKS:

• Tallinna kobarmess on suursündmus kõikidele toidu, autovaldkonna, tervise, aianduse ja pulmateemast huvitunutele, sealhulgas erialainimestele.
• 150 000m2 Tallinna kobarmessi messiala ja kuni 700 eksponenti on võimelised vastu võtma ja teenindama kahel päeval kokku kuni 100 000 külastajat. Messile on külastajal sissepääs tasuta;
• Messi eksponentide potentsiaalsed kliendid on lisaks kuni 100 000 külastajale ka kobarmessi kuni 700 eksponenti;
• Inimestevahelise suhtlemise ja kaubandustegevuse internetiseerumise ajastul on mess heaks võimaluseks suhelda vahetult potentsiaalsete klientidega, teha reklaami ja müüki ning saada toodete ja teenuste kohta tagasisidet;
• Messist osavõtt on eksponendile mõistliku hinnaga ja äriliselt kasulik;
• Mess toimub atraktiivses, rahva poolt armastatud ja lihtsalt ligipääsetavas asukohas - Tallinna Lauluväljakul;
• Mess on ülesehituselt ja sisult täpselt positsioneeritud, iga messi teema-alal osalevad ainult selle valdkonna ettevõtted, mitte näiteks riidekaupade pakkujad jne;
• Mess on kestvuselt mõistliku pikkusega. Kolmel päeval on aega piisavalt, et huvilised saaksid infot ja hajutatud on ka ilmarisk;
• Eksponendid saavad reklaamikontakti ka suurtel messiekraanidel, Facebookis ja Instagramis ning messi TV saates;
• Messiklubis messi jätkupeol saab lõõgastuda ja kasulikke kontakte, jätkupeole on eksponentidele sissepääs tasuta;
• Asjaajamine messi korraldajatega on lihtne ja professionaalne. 

Osalemiseks võtke meiega ühendust! Messiala suurus ja eksponentide arv on piiratud!

kobarmess@eestimessid.ee
www.kobarmess.ee

Korraldaja
MTÜ Tallinna kobarmess
kobarmess@eestimessid.ee, kontakttelefon: 5043000