TALLINNVILLE UUSLAVASTUS!

T, 26.01.21 kell 18:00
Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
K, 27.01.21 kell 18:00
Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
K, 17.02.21 kell 18:00
Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
N, 18.02.21 kell 18:00
Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
R, 19.02.21 kell 18:00
Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
TALLINNVILLE Eros. Error. Terror. Autor-lavastaja: Helen Rekkor (Teatriühendus Misanzen) Dramaturg: Mihkel Seeder Kunstnik: Jaanika Jüris Helilooja: Sander Mölder Valguskunstnik: Sander PõlluVideokunstnik: Sander Põldsaar Näitlejad: Henessi Schmidt, Piret Krumm, Ago Soots, Margo Teder  Millest see lavastus räägib? „Tallinnville” on põimik haaravatest, hirmutavatest, hurmavatest lugudest ühes pealinnas. Digitaalne mull pole veel lõhkenud. Looduskatastroof pole veel juhtunud. Masinad pole veel ülemvõimu saavutanud. Näib, et inimlikust tragöödiast pole ikka veel midagi tähtsamat. Elu metropol Tallinnville ́is tekitab uinutava illusiooni anonüümsusest – armutakse, reedetakse, luuakse ja lõhutakse, suutmata päriselt märgata, kuidas iga tegu mõjutab suurt tervikut. Inimesed on loodud vigu tegema.
Ja masinad neid vigu igaveseks salvestama...
Kellele need lood mõeldud on? Neile, kellele meeldib must huumor. Neile, kes on otsinud lüürikat. Või üürikat. Neile, kes on seigelnud Tinderis. Neile, kes mõtlevad keskkonnale. Neile, kes pelgavad, et ei saa endaga hakkama. Neile, kes kardavad maailmalõppu. Pereplaneerijatele. Linnaplaneerijatele. IT-entusiastidele. Kiusajatele ja ohvritele. Poliitikutele ja maailmaparandajatele. Vanadele ja noortele. Tallinna sõpradele. Esietendus 12. novembril 2020 Rahvusraamatukogu Teatrisaalis Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 40 minutit koos vaheajaga.  NB! Lava peal suitsetatakse!
 NB! Hilinejad saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei maksta!  NB! Kui tunnete, et olete haige, jätke palun teatrisse tulemata. Andke sellest meile teada hiljemalt 3 tundi enne etenduse algust ja meie anname endast parima, et Teie pilet ümber vahetada. Kui soovite pileteid vahetada või vajate lisainfot, siis kirjutage kristin@vatteater.ee.
www.vatteater.ee