1

Talvine koolivaheaeg Tallinnas

L, 23.02.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
E, 25.02.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
T, 26.02.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
K, 27.02.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
N, 28.02.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
R, 01.03.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
L, 02.03.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti
P, 03.03.19 kell 09:00
Tallinn
Suur-Ameerika 35, 10122 Tallinn, Eesti

Siit lehelt leiate infot Tallinnas koolivaheajal toimuvate ürituste ja laagrite kohta. 

Koolivaheaja üritusi korraldavad Tallinnas nii noortekeskused, muuseumid kui ka huvikoolid. Lisaks leiab koolivaheaja kavast vahvaid linnalaagreid ja spordiüritusi ning -treeninguid.

Koolivaheaja infot koondab ja vahendab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

www.tallinn.ee/noorteinfo 

***

На этой странице найдете информацию о мероприятиях, проводимых в Таллинне на школьных каникулах городскими молодёжными центрами, музеями и школами по интересам. Кроме этого, в программе городские лагеря, спортивные мероприятия и тренировки.

Таллиннский департамент по делам молодёжи и спорта собирает и распространяет информацию о мероприятиях, проводимых на школьных каникулах.

www.tallinn.ee/rus/noorteinfo/

Korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
noorteinfo@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 642 0592

Alamüritused

-

23.02.19 | Laupäev

10:30
Tallinna Kopli Noortemaja töötoad koolivaheajal / Каникулярные мастер-классы в Коплиском доме молодёжи - Tallinna Kopli Noortemaja, Lina 8
11:00 - 15:00
Nutikoda: Robotid ja Lego - OGOGO Rävala 8, Rävala puiestee 8
11:00
Keelering “Isahiir Huberti jutuhommik”/ Языковый кружок «Утренний рассказ мышки Хуберта» - Paepealse raamatukogu, P. Pinna 8
11:00
Venekeelne mudilasring / Кружок для малышей на русском языке - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 15:00
Nutikoda: robotid ja lego / Nutikoda: роботы и лего - OGOGO Rävala 8, Rävala puiestee 8
12:00
Koolivaheaja üritused Kadrioru raamatukogus / Февральская программа каникул в Кадриоргской библиотеке - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
12:00
Koolivaheaja üritused Laagna raamatukogus 23.02.-02.03.2019 / Программа школьных каникул в библиотеке Лаагна - Laagna raamatukogu, Võru 11
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
13:00
Tallinna Kopli Noortemaja töötoad koolivaheajal / Каникулярные мастер-классы в Коплиском доме молодёжи - Tallinna Kopli Noortemaja, Lina 8
14:00
Eestikeelne meisterdamistund eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Урок мастерства на эстонском языке для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3

25.02.19 | Esmaspäev

09:00 - 11:00
Multika tegemise kursus 7-aastastele / Курс по созданию мультфильма для детей от 7 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Городской лагерь/ Lasnamäe huvikool - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Spring Animation Camp (töökeel: vene) - Kosmos IMAX, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 /OGOGOГОРОД ЗИМА-ВЕСНА 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti talvine linnalaager / Городской лагерь в Хааберсти - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:30 - 16:00
Tehnotrennilaager Mektorys  / Технологический лагерь в Мектори - Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Mäepealse 1
10:00 - 16:00
Зимний городской лагерь "Галактика креатива" - Lasnamäe noortekeskus, Punane 69
10:00 - 17:00
Poiste koolivaheaja talve-chill 2019 - Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi, 74001 Harju maakond
10:00 - 17:00
Tüdrukute koolivaheaja talve-chill 2019 - Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi, 74001 Harju maakond
10:00 - 16:00
MANKi linnalaager "Talve Möllud!" / Городской лагерь «Зимнее веселье» - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82, 12915 Tallinn, Эстония
11:00 - 15:30
Зажигательные дни открытий! - Познавательный центр «Энергия» - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 25.02-01.03.19 / Программа школьных каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:30 - 13:30
2D-animatsioonikursus 10-aastastele / 2D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
12:00 - 19:00
Pässa koolivaheaeg / Каникулы в Пяэскюла - pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
12:00
Töötuba lindudele erinevate söögialuste meisterdamiseks / Мастерим различные кормушки для птиц - Tallinna Kopli Noortemaja, Lina 8
13:00 - 14:00
Mängeldes läbi Eesti maakondade / Играя, узнаем о каждом уезде Эстонии - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
13:00 - 14:00
Koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu maantee 480a
13:00
Образовательная программа «Морские сражения» - Peeter I majamuuseum, Mäekalda 2
14:00 - 16:00
Arvutimängude kursus 10-aastastele / Курс по созданию компьютерных игр для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
14:30
Töötuba lindudele erinevate söögialuste meisterdamiseks / Мастерим различные кормушки для птиц - Tallinna Kopli Noortemaja, Lina 8
15:30 - 17:00
Tarbekunsti töötuba / Мастер-класс на тему прикладного искусства - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
16:30 - 18:30
3D-animatsioonikursus 10-aastastele / 3D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
Kogu päev
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses: ametid / Каникулы в молодёжном центре Валдеку: профессии - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
Kogu päev
Lumine linnalaager / Снежный городской лагерь - Rahumäe Põhikool / Spordiklubi Nord, Vabaduse puiestee 50

26.02.19 | Teisipäev

09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 /OGOGOГОРОД ЗИМА-ВЕСНА 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 11:00
Multika tegemise kursus 7-aastastele / Курс по созданию мультфильма для детей от 7 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti talvine linnalaager / Городской лагерь в Хааберсти - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 16:00
Spring Animation Camp (töökeel: vene) - Kosmos IMAX, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
Городской лагерь/ Lasnamäe huvikool - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:30 - 16:00
Tehnotrennilaager Mektorys  / Технологический лагерь в Мектори - Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Mäepealse 1
10:00 - 16:00
MANKi linnalaager "Talve Möllud!" / Городской лагерь «Зимнее веселье» - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82, 12915 Tallinn, Эстония
10:00
Tallinna Teletorni ja Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseumi öölaager „Päev filmis, öö tornis“ / Ночной лагерь Таллиннской телебашни и Эстонского музея кино «День в кино, ночь в башне» - Tallinna Teletorn, Tallinn TV Tower [Tallinna Teletorn]
10:00 - 16:00
Linnalaager "Vanalinna vennaskond loomariigis: lõvid, draakonid ja elevandid" / Городской лагерь «Братство Старого города в мире животных: львы, драконы и слоны» - Tallinna Linnamuuseum, Vene 17
10:00 - 16:00
Suusavaheaja linnalaager "Kaheksa ühe hoobiga" / Городской зимний лагерь «Восемь хобби за один раз» - Eesti Tervishoiu Muuseum, Lai 30
10:00 - 16:00
Зимний городской лагерь "Галактика креатива" - Lasnamäe noortekeskus, Punane 69
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 25.02-01.03.19 / Программа школьных каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:00 - 16:00
Linnalaager “Innovaatiline nädal” - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 15:00
Kunstilaager „Ehtemaagia“ / Художественный лагерь «Магия украшений» - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 13:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
11:00 - 15:30
Särtsu täis avastuspäevad - Energia avastuskeskuses / Зажигательные дни открытий! - Познавательный центр «Энергия» - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:30 - 13:30
2D-animatsioonikursus 10-aastastele / 2D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
12:00
Kadrioru raamatukogu koolivaheaja üritused veebruaris / Февральская программа каникул - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
12:00
Raamatukogutund „Kes? Kus? Millal?“ / Библиотечный урок «Кто? Где? Когда?» - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
12:00
Jaapani muinasjututund ja origami / Японские сказки и оригами - Nurmenuku raamatukogu, Ehitajate tee 109A/2
12:00 - 19:00
Pässa koolivaheaeg / Каникулы в Пяэскюла - pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
13:00 - 14:00
Koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu maantee 480a
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
13:00
Образовательная программа «Проба пера» - Tallinna vene muuseum, Pikk 29a
14:00 - 15:30
Projektikoolitus 15-19. aastastele noortele. "Sotsiaalset ettevõtlikkust toetavad tegevused" programmi raames - Kesklinna noortekeskus, Raua 23
14:00
Robootikatund Nurmenuku raamatukogus vene keeles / Робототехника в библиотеке Нурменуку - Nurmenuku raamatukogu, Ehitajate tee 109A/2
14:00
Koolivaheaeg Pirita raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пирита - Pirita raamatukogu, Metsavahi tee 19
14:00 - 16:00
Arvutimängude kursus 10-aastastele / Курс по созданию компьютерных игр для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
14:00 - 15:00
Edgar Valteri viktoriin / Викторина на тему Эдгара Вальтера - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
14:00
Saa sõbraks Ozobot robotitega! / Стань другом для роботов Ozobot! - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
15:00
Fotograafia teemapakett / Тематический пакет" Фотография" - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
15:00 - 16:00
Koolivaheaeg Männiku raamatukogus - Männiku raamatukogu, Pihlaka 12
16:30 - 18:30
3D-animatsioonikursus 10-aastastele / 3D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
16:45
Inglise keele kursused lastele / Курсы английского языка для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
Kogu päev
Lumine linnalaager / Снежный городской лагерь - Rahumäe Põhikool / Spordiklubi Nord, Vabaduse puiestee 50
Kogu päev
Eesti lastekirjanduse turniir / Турнир "Эстонская детская литература" - Kalamaja raamatukogu, Kotzebue 9
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
Kogu päev
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses: ametid / Каникулы в молодёжном центре Валдеку: профессии - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13

27.02.19 | Kolmapäev

09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 /OGOGOГОРОД ЗИМА-ВЕСНА 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Городской лагерь/ Lasnamäe huvikool - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:00 - 16:00
Spring Animation Camp (töökeel: vene) - Kosmos IMAX, Pärnu maantee 45
09:00 - 11:00
Multika tegemise kursus 7-aastastele / Курс по созданию мультфильма для детей от 7 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti talvine linnalaager / Городской лагерь в Хааберсти - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:30 - 16:00
Tehnotrennilaager Mektorys  / Технологический лагерь в Мектори - Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Mäepealse 1
10:00 - 16:00
Linnalaager "Vanalinna vennaskond loomariigis: lõvid, draakonid ja elevandid" / Городской лагерь «Братство Старого города в мире животных: львы, драконы и слоны» - Tallinna Linnamuuseum, Vene 17
10:00 - 16:00
Зимний городской лагерь "Галактика креатива" - Lasnamäe noortekeskus, Punane 69
10:00 - 16:00
MANKi linnalaager "Talve Möllud!" / Городской лагерь «Зимнее веселье» - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82, 12915 Tallinn, Эстония
10:00
Tallinna Teletorni ja Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseumi öölaager „Päev filmis, öö tornis“ / Ночной лагерь Таллиннской телебашни и Эстонского музея кино «День в кино, ночь в башне» - Tallinna Teletorn, Tallinn TV Tower [Tallinna Teletorn]
10:00 - 16:00
Suusavaheaja linnalaager "Kaheksa ühe hoobiga" / Городской зимний лагерь «Восемь хобби за один раз» - Eesti Tervishoiu Muuseum, Lai 30
11:00 - 16:00
Linnalaager “Innovaatiline nädal” - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 25.02-01.03.19 / Программа школьных каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:00 - 15:00
Kunstilaager „Ehtemaagia“ / Художественный лагерь «Магия украшений» - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
11:00 - 15:30
Зажигательные дни открытий! - Познавательный центр «Энергия» - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:30 - 13:30
2D-animatsioonikursus 10-aastastele / 2D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
12:00
Jaapani muinasjututund ja origami / Японские сказки и оригами - Nurmenuku raamatukogu, Ehitajate tee 109A/2
12:00 - 19:00
Pässa koolivaheaeg / Каникулы в Пяэскюла - pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
13:00 - 15:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
13:00 - 14:00
Eesti lipu lugu / История эстонского флага - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
13:00 - 14:00
Koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu maantee 480a
13:00 - 16:30
Koolivaheajal Kumusse – Meele ja kehaga ruumis /На каникулах в KUMU: тело и чувства в пространстве - Kumu kunstimuuseum, A. Weizenbergi 34
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
13:00 - 13:45
Puslevõistlus lastele / Соревнования среди детей по сбору пазлов - Sääse raamatukogu, Sõpruse puiestee 186a
14:00 - 16:00
Arvutimängude kursus 10-aastastele / Курс по созданию компьютерных игр для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
14:00 - 16:00
Krimimõistatus lastele / Детективная загадка для детей - Sääse raamatukogu, Sõpruse puiestee 186a
14:00
Saa sõbraks Ozobot robotitega! / Стань другом для роботов Ozobot! - Paepealse raamatukogu, Paul Pinna 8
15:00 - 16:00
Koolivaheaeg Männiku raamatukogus / Каникулы в библиотеке Мяннику - Männiku raamatukogu, Pihlaka 12
15:30 - 17:00
Tarbekunsti töötuba / Мастер-класс на тему прикладного искусства - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
16:30 - 18:30
3D-animatsioonikursus 10-aastastele / 3D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
17:00 - 20:00
Eesti-teemaline raamatu- ja filmiklubi noortele / Книжный киноклуб для молодёжи на тему Эстонии - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
Kogu päev
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses: ametid / Каникулы в молодёжном центре Валдеку: профессии - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
Kogu päev
Eesti lastekirjanduse turniir / Турнир "Эстонская детская литература" - Kalamaja raamatukogu, Kotzebue 9
Kogu päev
Lumine linnalaager / Снежный городской лагерь - Rahumäe Põhikool / Spordiklubi Nord, Vabaduse puiestee 50
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3

28.02.19 | Neljapäev

08:35 - 16:00
Saalijalgpalli turniir „Street Fame Futsal Cup 2019“ / Молодёжные соревнования по футзалу „Street Fame Futsal Cup 2019/1“ - Õismäe Sportmängude Hall, Õismäe tee 177
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 /OGOGOГОРОД ЗИМА-ВЕСНА 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti talvine linnalaager / Городской лагерь в Хааберсти - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 11:00
Multika tegemise kursus 7-aastastele / Курс по созданию мультфильма для детей от 7 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
09:00 - 16:00
Spring Animation Camp (töökeel: vene) - Kosmos IMAX, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
Городской лагерь/ Lasnamäe huvikool - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:30 - 16:00
Tehnotrennilaager Mektorys  / Технологический лагерь в Мектори - Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Mäepealse 1
10:00 - 16:00
Suusavaheaja linnalaager "Kaheksa ühe hoobiga" / Городской зимний лагерь «Восемь хобби за один раз» - Eesti Tervishoiu Muuseum, Lai 30
10:00 - 16:00
Зимний городской лагерь "Галактика креатива" - Lasnamäe noortekeskus, Punane 69
10:00 - 16:00
MANKi linnalaager "Talve Möllud!" / Городской лагерь «Зимнее веселье» - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82, 12915 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
DigiLaager "Roblox". Esmakordselt Eestis! / Диги-лагерь "Roblox". Впервые в Эстонии! - Digi'sCool IT huvikool, Peterburi tee 44
11:00 - 15:30
Särtsu täis avastuspäevad - Energia avastuskeskuses / Зажигательные дни открытий! - Познавательный центр «Энергия» - Energia avastuskeskus, Põhja puiestee 29
11:00
Kinokülastus / Посещение кинотеатра - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
11:00
Kultuuriõhtu / Вечер культуры - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
11:00 - 16:00
Linnalaager “Innovaatiline nädal” - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00
Muinasjutul külas / В гостях у сказки - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 25.02-01.03.19 / Программа школьных каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:30 - 13:30
2D-animatsioonikursus 10-aastastele / 2D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
12:00 - 19:00
Pässa koolivaheaeg / Каникулы в Пяэскюла - pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
14:00 - 16:00
Müsteerium „Eesti 100“ / Мистерия "Эстония-100" - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
14:00 - 16:00
Arvutimängude kursus 10-aastastele / Курс по созданию компьютерных игр для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
15:00
MyFitnessi treening / Тренировка в MyFitness - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
16:00 - 19:30
Pitsa- & filmiõhtu / Вечер пиццы и фильма - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
16:30 - 18:30
3D-animatsioonikursus 10-aastastele / 3D-анимация для детей от 10 лет и старше - Nukufilmi Lastestuudio, Pärnu maantee 154
16:45
Inglise keele kursused lastele / Английский язык для детей - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
17:15
Hiina (mandariini) keele ring algajatele / Кружок китайского языка для начинающих - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
17:30
Ruumikujunduse töötuba "Tulevane kodu" / Дизайн помещения "Будущий дом" - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
18:00 - 19:30
Projektikoolitus 15-19. aastastele noortele. "Sotsiaalset ettevõtlikkust toetavad tegevused" programmi raames - Salme kultuurikeskus, Salme 12
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
Kogu päev
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses: ametid / Каникулы в молодёжном центре Валдеку: профессии - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13
Kogu päev
Lumine linnalaager / Снежный городской лагерь - Rahumäe Põhikool / Spordiklubi Nord, Vabaduse puiestee 50
Kogu päev
Eesti lastekirjanduse turniir / Турнир "Эстонская детская литература" - Kalamaja raamatukogu, Kotzebue 9

01.03.19 | Reede

09:00 - 16:00
Spring Animation Camp (töökeel: vene) - Kosmos IMAX, Pärnu maantee 45
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 /OGOGOГОРОД ЗИМА-ВЕСНА 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 17:00
Haabersti talvine linnalaager / Городской лагерь в Хааберсти - Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a
09:00 - 16:00
OGOGOLINNAK TALV-KEVAD 2019 - Lohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
09:00 - 16:00
Городской лагерь/ Lasnamäe huvikool - Lasnamäe Huvikool, Võru 11
09:30 - 16:00
Tehnotrennilaager Mektorys  / Технологический лагерь в Мектори - Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, Mäepealse 1
10:00 - 16:00
MANKi linnalaager "Talve Möllud!" / Городской лагерь «Зимнее веселье» - Mustamäe Avatud Noortekeskus, Ehitajate tee 82, 12915 Tallinn, Эстония
10:00 - 16:00
Диги-лагерь "Roblox". Впервые в Эстонии! - Digi'sCool IT huvikool, Peterburi tee 44
10:00 - 16:00
Зимний городской лагерь "Галактика креатива" - Lasnamäe noortekeskus, Punane 69
10:00 - 16:00
Suusavaheaja linnalaager "Kaheksa ühe hoobiga" / Городской зимний лагерь «Восемь хобби за один раз» - Eesti Tervishoiu Muuseum, Lai 30
11:00 - 19:00
Vaheaja programm Kristiine noortekeskuses 25.02-01.03.19 / Программа школьных каникул в молодёжном центре Кристийне - Kristiine noortekeskus, Sõpruse puiestee 4a
11:00 - 16:00
Linnalaager “Innovaatiline nädal” - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
11:00
Robotite töötuba / Мастер-класс на тему роботов - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
11:00
Talvine matk rabas / Зимний поход на болото - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
12:00 - 19:00
Pässa koolivaheaeg / Каникулы в Пяэскюла - pääsküla noortekeskus, Rännaku puiestee 1
12:00
Jaapani muinasjututund ja origami / Японские сказки и оригами - Nurmenuku raamatukogu, Ehitajate tee 109A/2
13:00
Образовательная программа «Чай не пить - так на свете не жить» - Tallinna vene muuseum, Pikk 29a
13:00 - 14:00
Koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu maantee 480a
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
14:00
Robootikatund Nurmenuku raamatukogus vene keeles / Робототехника в библиотеке Нурменуку - Nurmenuku raamatukogu, Ehitajate tee 109A/2
15:00 - 16:00
Koolivaheaeg Männiku raamatukogus / Каникулы в библиотеке Мяннику - Männiku raamatukogu, Pihlaka 12
15:00 - 16:30
Tarbekunsti töötuba / Мастер-класс на тему прикладного искусства - Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudio, Võsu 5
15:00 - 18:00
Harry Potteri klubi / Клуб Гарри Поттера - Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus, Estonia puiestee 8b
15:00
Politseiniku ametiga tutvumine / Знакомство с профессией полицейского - Mähe Vaba Aja Keskus, Mugula tee 17a
15:00 - 16:00
Koolivaheaeg Sõle raamatukogus / Каникулы в библиотеке Сыле - Sõle raamatukogu, Sõle 47b
18:00
IT-öö / IT-ночь - Põhja-Tallinna Noortekeskus, Kopli 98
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
Kogu päev
Eesti lastekirjanduse turniir / Турнир "Эстонская детская литература" - Kalamaja raamatukogu, Kotzebue 9
Kogu päev
Koolivaheaeg Valdeku Noortekeskuses: ametid / Каникулы в молодёжном центре Валдеку: профессии - Valdeku noortekeskus, Valdeku 13

02.03.19 | Laupäev

11:00 - 15:00
Nutikoda: robotid ja lego / Nutikoda: роботы и лего - OGOGO Rävala 8, Rävala puiestee 8
11:00 - 15:00
Nutikoda: Robotid ja Lego - OGOGO Rävala 8, Rävala puiestee 8
11:00
Keelering “Isahiir Huberti jutuhommik”/ Языковый кружок «Утренний рассказ мышки Хуберта» - Paepealse raamatukogu, P. Pinna 8
12:00
Koolivaheaja üritused veebruaris / Февральская программа каникул - Kadrioru raamatukogu, L. Koidula 12a
12:30
Vastlapäev Tallinna hipodroomil / Масленица на Таллиннском ипподроме - Tallinna Hipodroom, Paldiski maantee 50
13:00 - 14:00
Koolivaheaeg Pääsküla raamatukogus / Каникулы в библиотеке Пяэскюла - Pääsküla raamatukogu, Pärnu maantee 480a
13:00
Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow! - Free Flow Studio, Viru 4
14:00
Eestikeelne meisterdamistund eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele / Урок мастерства на эстонском языке для детей с неродным эстонским языком - Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond, Liivalaia 40
15:00 - 16:00
Koolivaheaeg Männiku raamatukogus / Каникулы в библиотеке Мяннику - Männiku raamatukogu, Pihlaka 12
Kogu päev
Eesti lastekirjanduse turniir / Турнир "Эстонская детская литература" - Kalamaja raamatukogu, Kotzebue 9
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3
Kogu päev
Adamson-Ericu muuseumi NUMU nutimängud / Приложение NUMU в музее Адамсона-Эрика - Adamson-Ericu muuseum, Lühike jalg 3