TASUTA WEBINAR - ONLINE SUVEKURSUS "Joogalik elustiil - terve, teadlik ja õnnelik" 3.-13.08.2002

ONLINE SUVEKURSUSE TASUTA WEBINAR

"Joogalik elustiil - terve, teadlik ja õnnelik" kutsub ühisel väekale ja inspireerivale teekonnale.

Kui Sa veel kõhkled ja kaalud, kas see kursus võiks olla midagi, mis hetkel Su elustiili ja enesearengut toetaks,

OSALE TASUTA WEBINARIL , esmaspäeval 3.augustil kell 10.00-11.00
REGISTREERUMISEKS kirjuta palun info@kallikodu.ee

Webinar on järelvaadatav ja annab võimaluse täpsemalt teada saada, mis meid ONLINE kursusel 3.-13.augustil ees ootab 

 

Käesolev aasta on paljudele inimestele juba õpetanud, et igas väljakutses on külluses võimalusi ja nii oled ka sina kutsutud kaasa teekonnale, mis ei ole ümbritsetud aja ja ruumi harjumuspäraste piirangutega! Kutsun Sind osa saama põnevast ja praktilisest kursusest, mis toob lähemale iidseid joogalikud tarkused kaasaegse tempoka ja mitmekülgse elustiili toetamiseks, et püsida aktiivse, vitaalse ja nooruslikuna igas elutsüklis. See on võimalus prakikas kogeda, et vanus on tõepoolet vaid number ;-)

Puuduv joogamatt, riided... liigne kehakaal või vähene painduvus, vanus või mis iganes takistustemüür on seni Su ees olnud, nüüd võib see kaduda sest kursus toimub suletud Facebooki grupis, kus saad tunda end igati privaatset ja turvaliselt. Kõigil kursusel osalejatel on suurepärane võimalus endale sobival ajal ja kohas ühineda. Kõik loengud on ka järelvaadatavad. Samuti pakun kursusel osalejatele võimalust esitada personaalseid küsimusi.

"Joogalik elustiil - teadlik ja terviklik nooruslikkuse teekond" kestab 03.- 13.august 2020 ning sisaldab lihtsaid, kuid tõhusaid joogatehnikaid füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse tasakaalu loomiseks. Sul on võimalik omandada teadmisi, mis toetavad praktilist toimetulekut igapäevastes elusituatsioonides, luues samm-sammult teadlikumat ja terviklikumat elustiili. Sa ei pea millestki enesele olulisest loobuma või tegema muutusi, milleks Sa hetkel valmis ei ole. Küll aga saad tunda rohkem rõõmu ja rahuolu,omandades tehnikad kuidas vabaneda mõttemustritest, mis hoiavad Sind mustrites, mis Sinu kogupotentsiaali ei toeta.

Kursusel praktiseeritavad tehnikad, füüsilised harjutused ja meditatsioonid on sobivad kõigile, varasem kokkupuude jooga ja/või meditatsiooniga ei ole vajalik.

Teekond terviklikuma ja teadlikum elustiilini saab alguse joogalike põhimõtete teadvustamisest. Alustame kursust jooga ABC-ga, kohalolu toetavate tehnikatega tutvumisega, liikudes järkjärgult edasi üha sügavamale enda vajaduste ja tõelise olemuse mõistmiseni.

Privaatses ja turvalises FB grupis pakun Sulle:
- Füüsilist heaolu toetavaid joogaharjutusi
- Mentaalset selgust loovaid hingamistehnikaid
- Emotsionaalset tasakaalu toetavaid praktikaid
- Juhendatud meditatsioone heaolu hoidmiseks
- Tervet ja energilist elu väestavaid toiduretsepte
- Teadlikku ja terviklikku elustiili toetavaid nõuandeid
- Personaalset ja anonüümset võimalust isiklikeks küsimusteks

11-PÄEVASE TEEKONNA KINGITUSED:
- Õpid rohkem hetkes kohal olema
- Märkad kuidas Sina ja Sind ümbritsev on pidevas vastasmõjus
- Omandad lihtsad tehnikad oma keha ja meele suunamiseks
- Oled teadlikum enese vajadustest ja oskad end väärtustada
- Mõistad elustiilivalikute mõju enda tervisele ja heaolule

Kursusel loob ruumi Kalli Nishan Priya Kaur rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum "Hingelind" asutaja, kogemuspraktik ja lapsevanemate nõustaja (TLÜ sotsiaalteaduste MA).
Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu juhatuse ja IKYTA liige.

TOIMUMISKOHT : 03.- 13. august 2020 kinnine Facebooki grupp
OSALUSPANUS: Eelregistreerumisel kuni 26.07.2020
17 eurot, hilisemal liitumisel 26 eurot
REGISTREERUMINE info@kallikodu.ee

Lähemalt Kallist:
Juhendan laste ja täiskasvanute joogatunde regulaarselt viimased viis aastat. Olen viinud läbi lapsevanemate vestlusringe, laste ja noorte loovtegevusi ja leian end üha enam olevat avatud erinevatele loovust väestavatele praktikatele. Võtan aega nii lugemiseks, kui kirjutamiseks, olgu need lood avaldamiseks või iseenese väestamiseks, igal juhul tunnen rõõmu igast sõnast, mis avalduda soovib. Püüan elada kooskõlas looduse rütmidega ja teha keskkonda säästvaid valikuid, leida igapäevaselt aega naermiseks, unistamiseks ja armastamiseks :-)- Väärtustan teadlikku ja terviklikku elustiili ning usun, et iga inimese sünniõigus on olla õnnelik!

Korraldaja
KalliKodu
info@kallikodu.ee, kontakttelefon: +37255601768