Teadlikud valikud lapse arenguteel - Inspiratsiooniõhtu vanematele

Sel õhtul tuleb meile Pesakesse külla Terje Mander. Terje on kümneaastase kogemusega psühholoog, toitumisspetsialist ja joogaõpetaja, kes jagab häid tulemusi toovaid juhiseid, teadmisi ning praktilisi tehnikaid igapäevase elujärje parandamiseks ja püsivate soovitud tulemuste saavutamiseks. Terje on raamatu "Restart" Uus algus 7 päevaga, autor. 

Sel õhtul jagab Terje oma kogemust teadlikkuse rakendusel lapsekasvatuses ja lapse arenguteel. Muutused hakkavad meist endist ning Terje jagabki neid põhjapanevaid vaateid, mida on rakendanud lapse arengul.

Juttu tuleb põhitõdedest, millest ta on lähtunud pere, iseenda ja lapsega suhtlemisel. Sisemaailma tundma õppimistest ning põhilistest tehnikatest iseenda, pere ja laste harmoonilise arengu ning elu saavutamisel.

Saame kokku teisipäeval, 22 september kell 18:30-20:30

Osalustasu 25 EUR (kohapeal 29.-). Hind sisaldab loengut, tassi teed ja väikest ampsu, järelkuulamisvõimalus.

Registreerimine: https://www.pesakeviimsis.ee/event-details/inspiratsiooniohtu-vanematele-teadlikud-valikud-lapse-arenguteel

FB/www.facebook.com/events/1066325680469818/

Webinaril osalemise võimalus, zoom keskkonnas. Hind 15 EUR. (Lingi saadame vahetult enne üritust). Palun anna oma osalemise soovist teada info@pesakeviimsis.ee. Koha tagab ettemaks.

Huvitava õhtuni! :)

 

Korraldaja
Rännakukeskus OÜ
info@pesakeviimsis.ee , kontakttelefon: 513 2886