Theodor Sink (tšello), ansambel Una Corda

Theodor Sink (tšello) ja ansambel Una Corda koosseisus Kristi Mühling (kannel), Liis Viira (harf) ja Ene Nael (klavessiin)

Kavas: R. Eespere, R. Paidere, A. Veeroos, J. Paulikas, T. Kõrvits Tähistamaks Eesti, Läti ja Leedu hiljutisi juubeleid ning 30 aasta möödumist Balti ketist võtab ansambel Una Corda seekordne kava võtab fookusesse Baltimaade heliloojate nüüdismuusika. Humoorika alapealkirjaga kontsert „Naabrist parem“ vihjab naaberriikide omavahelisele võrdlus- ja võistlusmomentidele. Tulle astuvad kolme maa eripalgelised heliloojad, kes võistlevad omavahel läbi kandle, harfi ja klavessiini helide, põnevuse kruttimiseks lisandub tšello. Austatud kohtunikuks on publik – lubatud on skandeerida, aplodeerida ja … vilistada
Veebruaris 2020 lõppeb ansambel Una Corda juubelihooaeg. Esmakordselt ansambli kümne tegutsemisaasta jooksul on kontserdil kaasatud ka külalissolist - silmapaistev noor tšellist Theodor Sink, kes koos Una Cordaga toob ettekandele spetsiaalselt kontserdiks kirjutatud uudisteose Tõnu Kõrvitsalt.  

Piletid müügil Piletimaailmas ja tund enne algust kohapeal.

Vaata lisa: www.interpreet.ee