1

Tiina Ormisson - Jalalaba probleemid ja nende leevendamise võimalused

Jalalaba on kompleksne inimkeha osa, mille moodustavad 26 luud, 33 liigest ning sajad sidemed, kõõlused ja lihased, mis üheskoos loovad aluse meie liikumisele. Seetõttu on äärmiselt oluline kanda jalgade eest hoolt, et võiksime pikalt ja probleemivabalt olla aktiivsed.

Sageli ei pöörata jalalaba tervisele piisavalt tähelepanu enne, kui esimesed vaevused endast märku annavad. Olgu selleks siis valu jalalabas, muutused tallavõlvis, hallux valgus või muud jalalaba deformatsioonid, ühtmoodi tähelepanu vajavad need kõik.

Koolitaja ja massööri Tiina Ormissoni ühepäevane e-kursus keskendubki jalalabale ja sellega seotud enamlevinud vaevustele ja probleemidele ning nende leevendamisele ja ennetamisele. Kursuse käigus saad ülevaate jalalaba ehitusest, milline harjutus ja/või massaaživõte millisele vaevusele sobib ning kas ja miks on vajalik kasutada abivahendeid.

E-kursuse lõpuks:
- tunned jalalaba anatoomiat ja füsioloogiat;
- tead, millised on enamlevinud jalalaba probleemid ja vaevused;
- oskad rakendada erinevaid massaaživõtteid ja harjutusi vaevuste leevendamiseks ning ennetamiseks.

TIINA ORMISSON (MA) on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majanduse erialal ning töötanud aastaid juhtivatel kohtadel ettevõtluses. Kannapöördena otsustas ta aga pöörduda tervisevaldkonda, asudes õppima Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli (EMTK). Massööri erialas leidis ta enda kutsumuse ning on pühendanud ennast ka uue põlvkonna koolitamisele, õpetades EMTK-s erinevaid massaažiliike (klassikaline, Tai, on-site, laavakivi, segment-, kupu- ja reflektoorne massaaž).

Kursuse osalustasu on 39 €, kindlusta oma koht Fientast fienta.com/et/jalalaba-probleemid?ref=huvi või Piletilevi müügipunktides (lisandub Piletilevi vahendustasu).

Soovijatele väljastame kursusel osalemise kohta tõendi.

Kinkimiseks on võimalik soetada pääsmeid loengule ka kaunilt kujundatud kinkekaardina!  Vastavast soovist palume teada anda Fientas koolituse alt pääset soetades.

Kursusel on võimalik osaleda virtuaalselt! Selleks tuleb vastav soov märkida Fientas pileti soetamisel või peale Piletilevis registreerimist anda oma soovist teada aadressil leelo[at]kadakakonverentsid.ee. Seejärel saadame teile vastu juhised ülekandega liitumiseks.

Tervise teerajad” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Tutvu sarja teiste koolitustega siin - fb.me/e/4GvTj1hQd

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »