Tiina Ormisson - Jalalaba probleemid ja nende leevendamise võimalused (Toimub VEEBIÜLEKANDENA)

Üritus toimub VEEBIÜLEKANDENA!

NB! Pilet kehtib vaid koos e-maili teel registreerumisega hiljemalt 24 h enne koolitust: info@kadakakonverentsid.ee

Jalalaba on kompleksne inimkeha osa, mille moodustavad 26 luud, 33 liigest ning sajad sidemed, kõõlused ja lihased, mis üheskoos loovad aluse meie liikumisele. Seetõttu on äärmiselt oluline kanda jalgade eest
hoolt, et võiksime pikalt ja probleemivabalt olla aktiivsed.

Sageli ei pöörata jalalaba tervisele piisavalt tähelepanu enne, kui esimesed vaevused endast märku annavad. Olgu selleks siis valu jalalabas, muutused tallavõlvis, hallux valgus või muud jalalaba deformatsioonid, ühtmoodi tähelepanu vajavad need kõik.

Koolitaja ja massöör Tiina Ormissoni ühepäevane e-kursus keskendubki jalalabale ja sellega seotud enamlevinud vaevustele ja probleemidele ning nende leevendamisele ja ennetamisele. Kursuse käigus saad ülevaate jalalaba ehitusest, milline harjutus ja/või massaaživõte millisele vaevusele sobib ning kas ja miks on vajalik kasutada abivahendeid.

E-kursuse lõpuks:
- tunned jalalaba anatoomiat ja füsioloogiat;
- tead, millised on enamlevinud jalalaba probleemid ja vaevused;
- oskad rakendada erinevaid massaaživõtteid ja harjutusi vaevuste leevendamiseks ning ennetamiseks.

Tiina Ormisson (MA) on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majanduse erialal ning töötanud aastaid juhtivatel kohtadel ettevõtluses. Kannapöördena otsustas ta aga pöörduda tervisevaldkonda, asudes õppima Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis (EMTK). Massööri erialas leidis ta enda kutsumuse ning on pühendanud ennast ka uue põlvkonna koolitamisele, õpetades EMTK-s erinevaid massaažiliike (klassikaline, Tai, on-site, laavakivi, segment-, kupu- ja reflektoorne massaaž).

E-kursus toimub Zoom keskkonnas, peale piletiostu registreeri enda osalus kindlasti info@kadakakonverentsid.ee, et saaksime saata juhised veebikeskkonda sisenemiseks.

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                 

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.