Tuuli ja Teet Velling, plaadi ''Armastus Eesti moodi'' esitlus

Album „Armastus eesti moodi“ on hoolikalt valitud kogumik eesti heliloojate ja luuletajate armastuslaule. Nagu eluski, pole ükski lugu teisega sarnane – on siirast emotsiooni ja lõõmavat draamat, ratsionaalset kaalutletust ja salakirge, pimedat truudust ja nukrat igatsust. 

Traditsioonilisi "Mis värvi on armastus" või "Juulikuu lumi" sellelt plaadilt ei leia, küll aga näiteks uudse lähenemisnurgaga klassikuid eesti pungi- ja rokimaailmast. Laulusõnade autorite hulgas on Hando Runnel, Kristiina Ehin, Doris Kareva, Andres Aule. Muusika on kirjutanud eesti heliloojad Ardo Ran Varres, Sven Grünberg, Roald Jürlau jt.

Tuuli Velling on eesti laulja ja luuletaja, kes on oma luule- ja muusikaloomingut esitanud ETV luuleminutites ja Jüri Üdi klubis, kirjandusfestivalidel HeadRead ja Prima Vista, Jazzkaarel, Viru Folgil ja mujalgi. 

Teet Velling on ansamblist Jäääär tuntud multiinstrumentalist, kes mängib kitarre, erinevaid perkussiooniinstrumente ja iiri vilesid. Koos annavad nad kontserte alates 2009. aastast ning on kumbki välja andnud ka oma sooloalbumi.

Tuuli Velling - vokaal, Teet Velling - kitarrid, Madis Muul - klahvpillid, Raivo Tafenau - saksofonid, Raul Vaigla - bass, Tanel Ruben - löökriistad.