''Ühe armastuse lugu'' / ''История одной любви''

Nadežda Meiher-Granovski ja „Ühe armastuse lugu“

14. novembril esineb Vene Kultuurikeskuse laval unikaalse ja täis kirglikke rütme etendusega VIA GRA grupi üks liider Nadežda Meiher Granovski.

„Ühe armastuse lugu“ - see on lugu mis jätab igas vaatajas mällu kustumatu jälje ja taaselustab mälestused armastuse puudutusest .

Nadežda Meiher Granovski - tõeline diiva, erakordselt naiselik, ilus ja andekas artist, kes on eelkõige tuntud publikule kui kuulsa grupi VIA GRA „ kuldse koosseisu“ endine solist.

Meile on antud võimalus kaasaelada artistile tema autorietenduses „Ühe armastuse lugu“ kus räägitakse lugu kirglikust armastusest saateks argentiina tango hingematvalt kuumad rütmid.

Publiku ette tuuakse kaasahaarav lugu armastusest kus eksisteerib kõikehõlmav kirg, kohtumised ja lahkuminekud, reetmine ja andestamine, mida saadab omakorda vahetu ja tunnetest tulvil muusika koos kuumade tantsurütmidega. Peale tantsude tuuakse vaataja ette ka romansid vene ja hispaania keeles.

Lavastuse muusikaline seade on orkestrilt „Tango en Vivo“ mille koosseisus bandoneon, viiul, kontrabass, kitarr ja klaver.

NNadežda Meiher Granovskiga  on etenduse valmimisele kaasa aidanud tuntud Argentiina tantsulavastajad Juan Manuel Rosales ja Liza Rosales, meeste peaosas on Pavel Ivljuškin.

 

Lisainfo ja piletite tellimine: belessa.art@gmail.com, 58058924

koreograafid  Manuel Rosales ja Lisa Rosales.Meespeaosas näeme Pavel Ivljuškinit.

Etendus on vene keeles.