1

ÜLLI KUKUMÄGI - Mõtte jõud

Kutsume rõõmuga osalema sarja "Tervise teerajad" koolitustel, kus esineb hinnatud ekspert Ülli Kukumägi!

Vastavalt kehtivatele piirangutele toimub koolitus ainult veebiülekandena!

---

Mõtted on ainsad, mis täielikult meile kuuluvad: vaid meie ise saame neid muuta ja kontrollida. Optimeerides mõtteviisi, suudame keskenduda sooritusele, saavutame lihtsamalt eesmärke, oleme tervemad, säilitame rahu keerulistes situatsioonides ja palju muud - seega oleme edukamad igas valdkonnas. Kuidas teadlikult enda mõtteid kontrollida ja mõtteviisi muuta, saad teada kahepäevasel koolitusel "MÕTTE JÕUD".

Koolitusel on võimalik osaleda nii ainult ühel kui ka mõlemal päeval. Soovitame osaleda mõlemal koolituspäeval.

 Esimesel koolituspäeval (18.03.2021) on tähelepanu all emotsioonid, reaktsioonid ja enesehinnang. Juttu tuleb järgnevast:
- Fookus-energia-tulemus. Neuroteadlased väidavad, et 95% meie elus on mõjutatud alateadvuse reaktsioonidest. Kuidas tuvastada, millest tegelikult mõtleme ja mis seda põhjustab? Kuidas teadlikult saame läbi suhtumiste mõjutada enda emotsionaalseid reaktsioone?
- Kuidas hallata negatiivseid reaktsioone (hirm, ärevus, viha jms) ning tulla toime pingetega? Praktilised tehnikaid negatiivsetest pingetest vabanemiseks, ilma neid maha surumata või nende vastu võitlema.
- Miks adekvaatne enesehinnang on oluline, kuidas see mõjutab meie otsuseid ning mida teha madala enesehinnangu puhul?

 Kahepäevase koolituse teisel kohtumisel (20.03.2021) käsitleme eesmärke ja motivatsiooni:
- Miks me eesmärke ei suuda saavutada? Enesemotivatsiooni alustalad. Tahtejõud ja usk endasse kui mõtteviis.
- Eesmärgi saavutamine. Mis on toimiva tegevuskava komponendid?
- “Flow state" ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud - mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist halvavad? Kuidas grupi siseselt saavutada flow`d?
- Edukate mõttemustrid.

---

ÜLLI KUKUMÄGI on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni koolitaja ja nõustaja ning juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat kui ka kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, sh Paul Ekman International Groupis. Tal on pikaajaline avaliku esinemise praktika konverentsidelt, seminaridelt ja televisioonist. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, sh haiglad, koolid, pangad, omavalitsused.
Loe lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee

---

Loengu osalustasu on 69 € üks päev ja 99 € mõlemad päevad, kindlusta oma koht Fientast fienta.com/et/motte-joud?ref=huvi või Piletilevi müügipunktides (lisandub Piletilevi vahendustasu).

Kinkimiseks on võimalik soetada ka pääsmeid ühele või mõnele kindlale loengule kaunilt kujundatud kinkekaardina!  Selleks palume peale pääse soetamist anda kinkekaardi soovist teada aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee

---

Loengus on võimalik osaleda vaid virtuaalselt!  Selleks tuleb soetada veebimüügist pilet ja anda teada oma soovist loengut internetis kuulata aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee. Seejärel saadame teile vastu juhised ülekandega liitumiseks.

---

“Tervise teerajad” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Tutvu sarja teiste koolitustega siin - fb.me/e/4GvTj1hQd

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:
 Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
 Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
 Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
 Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »