ULTIMATE ELTON AND THE ROCKET BAND (UK)

Kallid sõbrad

Meie suureks kahjuks koroonaviirusega nakatunute arv Suurbritannias aina kasvab ja seatud piirangute tõttu Eesti Vabariigi valitsuse poolt ei saa Elton and The Rocket Band 11.09 Eestisse Suurbritanniast saabuda. Seega peame ürituse edasi lükkama. Uus ürituse kuupäev on täpsustamisel ja selgub lähiajal.  

Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval. Juhul kui uus kuupäev teile ei sobi, siis Piletilevi korraldab tagasiostu. Tagasiostu korraldatakse peale selle kui uus ürituse kuupäev on selgunud. Kui mingil põhjusel jääb üritus ära, siis kõik saavad 100% oma tasutud rahast tagasi.

 Hoiame oma ja oma lähedaste tervist!

DukeBox Promotions OÜ

 
Ultimate Elton and The Rocket Band

Elton John Tribute show

11.09.2020 toimub Tallinnas Alexela Kontserdimajas suurepärane kontsert, kuhu on oodatud kõik Elton Johni austajad.

Mõned tribuutmuusikud sarnanevad oma iidoliga välimuse, mõned hääle poolest. Paul Bacon sir Elton Johnina ühendab endas need mõlemad! Pange silmad kinni ja te ei usu oma kõrvu, tehke silmad lahti ja te ei usu ka oma silmi! Elton Johniga sarnasemat tribuutmuusikut pole lihtsalt võimalik leida.

Auhinnatud ansambel Ultimate Elton and The Rocket Band, mis sai kiiresti kõige olulisemaks Elton Johni tribuutesinejaks Ühendkuningriigis, taasloob uskumatu täpsusega ühe popmuusika edukaima ja armastatuima artisti live show’d, esitades kõik klassikaks saanud hitid.

„Suur tänu kontserdi eest laupäeval minu peol! Te olite sensatsioonilised, kõik olid hämmastunud ja nautisid kontserti tohutult. Te meeldisite kõigile väga ja kõik muudkui räägivad kontserdist ikka veel.“ Sheila Farebrother – Eltoni ema

„Olin Elton Johni mänedžer 28 aastat ja ometi olin täiesti jahmunud, kui nägin sind lavale kõndimas. Arvasin hetkeks, et see on Elton ise, aga kui sa laulma hakkasid, siis olin veelgi rohkem selles veendunud.“ John Reid – Eltoni endine mänedžer.

Ka Sinul on võimalus näha ja kuulata Ultimate Elton and The Rocket Band 11. septembril 2020 ALEXELA Kontserdimajas!

Seoses Eriolukorra kehtestamisega üritus ULTIMATE ELTON AND THE ROCKET BAND (16.05) lükkub edasi. Uus kuupäev on 11.09. Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamades ning Viru Keskuses asuv müügipunkt. Pileteid saab tagastada kuni 16.05.2020 Palume võimalusel mitte pileteid tagastada ning leida võimalus kontserdi külastada.