VII Tallinna illustratsioonitriennaal

Põhja-Euroopa mõjukaim illustratsioonisündmus – VII  Tallinna illustratsioonitriennaal „Pildi jõud“ toimub Eesti Arhitektuurimuuseumis.

Reedest, 3. novembrist kuni 3. detsembrini 2023 toimub Eesti Arhitektuurimuuseumis Tallinna VII illustratsioonitriennaal “Pildi jõud”, kus osaleb 82 illustraatorit 26 riigist. Eksponeeritud on üle 300 töö ning triennaalil saab ülevaate maailma illustratsioonikunsti paremikust.

Illustratsioonitriennaali eesmärk on inspireerida inimesi illustratsiooni märkama ja lugema. Sama oluline on ka Eesti illustraatorite tutvustamine mujal maailmas, millele triennaal samuti tõuget annab. Triennaali saadab publiku- ja haridusprogramm. Eesti Lastekirjanduse Keskuses on samal ajal avatud eelmise triennaali võitja, Mehhiko kunstniku Amanda Mijangose isikunäitus.

Illustratsioonitriennaali kuraator on Viive Noor, näituse disainer on Mae Kivilo. Triennaali korraldajad on Eesti Lastekirjanduse Keskus, Eesti Kujundusgraafikute Liit ja Eesti Rahvusraamatukogu. Triennaali toimumist toetavad Tallinna linn, Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Eesti Arhitektuurimuuseum, Eesti Kirjastuste Liit.

Vaata lisa: www.facebook.com/tallinnillustrationstriennial

Näitust saab vaadata Eesti Arhitektuurimuuseumi lahtiolekuaegadel, T-P  11-18, E suletud.

Näituse täispilet 8 eurot, sooduspilet 5 eurot ja perepilet 16 eurot.

Korraldaja
Eesti Lastekirjanduse Keskus
viive.noor@gmail.com, kontakttelefon: 5557 9930