VIIMANE! Tagasipöördujate kogemuskohtumine

Tere!

Kui oled Sa võõrsilt Eestisse tagasi pöördunud või alles pöördumas, siis anna meile endast teada.

Kutsume Sind viimastele tagasipöördujate kogemuskohtumistele, kus saad praktilisi nõuandeid nii enda kui pere sujuvamaks kohanemiseks, infot tööturu teemadel ja kohtuda teiste tagasipöördunutega, et jagada sama teekonna läbi teinud inimestega tagasi pöördumise kogemusi.


Kohtumiste põhieesmärk on võimaldada kodumaale tagasi tulnud eestlastel kohalike oludega kiiremini harjuda. Samas on meie sügavam eesmärk on luua Eestist sõbralikumat ning avatumat ühiskonda, mis julgustaks võõrsil olevaid rahvuskaaslasi tagasi kodumaale pöörduma ja siia ka jääma.

Oled oodatud gruppi, kus sarnaste kogemustega osalejad saavad teineteisele pakkuda mõistmist ja emotsionaalset tuge ning jagada kogemusi, mis toetab siinse elu paremat korraldamist.


Teisipäeval, 26. jaanuaril kell 17.30 - 20.00 on meie viimane kohtumine, kus vaatame teekonnale tagasi ja mõtleme, kuidas edasi. Kõik on oodatud. 


Oma osalemisest anna teada siin lingil www.bit.ly/tagasieestiskohtumised, et teaksime Sinu osalemisega arvestada ja saame saata Sulle kohtumisele sisenemiseks ZOOMi lingi.


Küsimuste korral võtke julgesti ühendust.


Ootame Teid!
Maire Lilleberg
Kogemuskohtumise läbiviija
Integratsiooni Sihtasutuse koostööpartner
maire@lilleberg.ee
Tel: 5062455

Korraldaja
Maire Lilleberg
maire@lilleberg.ee, kontakttelefon: 5062455