Virtuaalne kokkutulek: jw.org

2021. aasta kokkutulekul arutatakse, kuidas saada tugevust eluraskustega hakkama saamiseks. Kokkutuleku teemaks on „Usk teeb tugevaks”.

Üritus on tasuta, pole vaja registreeruda ega sisse logida. Kokkutuleku salvestus avaldatakse mitmes osas 2021. aasta juuli ja augusti jooksul. Kokkutulek tõlgitakse enam kui 500 keelde ja seda vaatavad 15-20 miljonit inimest 240 riigis.

Kokkutuleku kavalehe, tutvustava lühivideo ning salvestised leiab veebilehelt www.jw.org/et/jehoova-tunnistajad/kokkutulekud/.

Eestis on Jehoova tunnistajad ja nende huvilised alates 1928. aastast Tallinnas kokkutulekuid korraldanud ning alates 1998. aastast ka Tartus. Püsiva terviseriski tõttu väldivad Jehoova tunnistajad praegu tuhandete inimeste koondamist linnadesse, hotellidesse ja restoranidesse. Sellesuvine jalgpalli EM näitas, et neis linnades, kus toimusid mängude tõttu suuremad rahvakogunemised, pöördusid viirushaigestumise numbrid tõusule. Seetõttu valisid Jehoova tunnistajad kokkutulekuks virtuaalse platvormi.

Rohkem informatsiooni saab telefonil 626 5200.

 

Korraldaja
Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania
kontakttelefon: 626 5200