XIII Ameerika CFA Kassinäitus

Cleopella Cat Fanciers of Estonia kutsub Teid külastama meie

XIII RAHVUSVAHELIST CFA KASSINÄITUST

Tallinna Lauluväljakul 2-3 Novembril 2019

UUE TÕU TUTVUSTUS – TOYBOB ehk - MAAILMA VÄIKSEIM KASS! Emased kiisud kaaluvad vaid 1.5-2kg ja isased 2-2,5kg! Väikesed kassid SUURE Südamega

LAUPÄEVAL (2 novembril) räägime Teile lähemalt TOYBOBIDEST- toimub TÕUTUTVUSTUS! VALITAKSE NÄITUSE KAUNEIM TOYBOB :) Osalema tulevad haruldased värvid! Toybobe saate näha ja katsuda kindlasti ka pühapäeval ;)

Lisaks MAAILMA VÄIKSEIMALE KASSILE tulevad silmailu pakkuma - MAAILMA SUURIMAD KASSID - ehk MAINE COONID!!! PÜHAPÄEVAL (3 novembril) räägime Teile MAINE COONIDEST! VALITAKSE NÄITUSE SUURIM JA KAUNEIM MAINE COON igas kategoorias!

Näituselt leiate aga KINDLASTI VEEL MITMEID PÕNEVAID TÕUGUSID (nt Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail, Havana Brown, Egiptuse Mau). Osa võtavad kindlasti ka PÄRSIA kassid, exoticud, BRITI lühikarvalised, Scottish FOLDID, manxid, orientaalid, SIIAMID, abesiinia ja BURMA kassid. Nimekiri täieneb pidevalt!

NÄDALAVAHETUSEL LIIGUB TALLINNA LENNUJAAMAST LÄBI REKORDARV KASSE! Osalejad Hispaaniast, Itaaliast, Saksamaalt, Hollandist, Soomest, Rootsist, Norrast, Venemaalt jne.
Kassinäitustel osalevad eraldi kategoorias ka kodukassid. Ootame osalema üle 100 kassi!

Toimub 40 finaali! Kõik kohtunikud valivad neljas erinevas kategoorias 10 parimat kassi kes saavad rosetid ja auhinnad. Iga kohtunik teeb oma finaalid ning kokku on meil kohtunikke 6. Lisaks toimuvad 4 lisafinaali- 10 parimat pikakarvalist ja 10 parimat lühikarvalist kassi. Näituse lõpus (pühap) valitakse NÄITUSE parimad kassid ja näituse EESTI parimad kassid.
Kiisudele paneb auhinnad välja: ROYAL CANIN ESTONIA OÜ

Aasta tippsündmuseks kutsutakse kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Aasiast ja Euroopast. Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on fokuseerida just nimelt tõu standardite kvaliteedi arendamisse.

Kohtunikud laupäeval:
Kenny Currle (USA - LH/SH/AB)
Michael Schleissner (Saksa - LH/SH/AB)
Teo Vargas (Hispaania- LH/SH SP)

Kohtunikud pühapäeval:
Chuck Gradowski (USA - AB)
Kit Fung (Hongkong - LH/SH/AB)
Pam DelaBar (USA/Soome- LH/SH/AB)

Näituse teeb eriliseks veel see, et see on AINUS näitus Eestis kus osalevad ka KODUOTSIVAD KASSID. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma koduotsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Äkki nurrub Teie kodus pärast näitust üks värske Võitja!

Laste päralt on lõbus MÄNGUNURK. Lastenurgas mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele!
Kohal on Näomaalija- – Uula näomaalingud - unistused tõelisuseks! Lastenurga programm täiendamisel!
Sissepääsu letist saab näitusehalli kaasa küsida kassitõugude otsimise mängu- otsi üles näitusel esindatud kassitõud ning too mänguleht meile tagasi. Auhinnad!

Avatud on KOHVIK. Saab nii sooja ampsu kui ka lihtsalt maitsvat kohvi ja kooki.

SUUR VALIK kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!

Tõukassipoegade müük.

Soovi korral saad näitusel osaleda ka oma lemmikuga! Selleks palume Sul ennast ja oma (tõu või kodu) kiisu registreerida hiljemalt 27ndaks oktoobriks. Kindlasti üks äärmiselt vahva kogemus! Kes on käinud - need on näinud.

Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on HEATEGEVUS. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kiisude raviks ja toiduks.

Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers' Association (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: WWW.CLEOPELLA.EU, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Näitus on avatud külastajatele:
Laupäeval 11.00 - 17.00/18.00
Pühapäeval 10.00 - 17.00

Hinnainfo:
Täispilet 8 €
*Sooduspilet 5 €
Perepilet (2 täiskasvanut 3 kuni 12a last) 18 €
*Sooduspilet kehtib lastele vanuses 4-12a (k.a.), õpilastele, tudengitele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel.
Erivajadustega klient ja tema saatja pääsevad üritusele tasuta.
Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta.


PILETID MÜÜGIL KOHAPEAL JA PILETILEVI lehel: www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/messid-ja-festivalid/xiii-ameerika-cfa-kassinaitus-295259/ 

CFA kassinäitus on peresõbralik üritus, tegevusi jätkub igas vanuses kassisõpradele! Soovitame varuda kohapeal aega vähemalt 2 tundi aga võite tulla ka terveks päevaks. Siis jõuate kindlasti kõikides ringides oma lemmiktõu hindamisi ja finaale vaadata.

Kohtumiseni näitusel!
Cleopella Cat Fanciers Of Estonia

Näituse Facebooki Event:

www.facebook.com/events/2256362604675495/ 

Telefon: 372 52 00 583
E-post: Cleopella.cfa@gmail.com

Eelmiste näituste pildid:
cleopella.eu/galerii.html

2-3 Novembri kassinäituse peasponsor:
ROYAL CANIN ESTONIA OÜ

MTÜ Cleopella Cat Fanciers of Estonia

www.cleopella.eu 

Korraldaja
Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ
triin@filiclean.ee, kontakttelefon: 520 0583