Youngr (UK) + Gram-Of-Fun / Kultuurikatel

Head sõbrad!
 
Tulenevelt eriolukorrast, mis hetkeseisuga kestab 17. maini, oleme sunnitud 7. mail toimuva Youngri + Gram-Of-Funi esinemise Kultuurikatlas ära jätma. Meil on äärmiselt kahju, et niimoodi juhtus. Tulevikus, kui olukord on vähegi lahenenud, loodame selle õhtu teoks teha. Hindame neid, kes piletiraha tagastada ei soovi ning kindlasti, kui tulevikus sündmus toimub, tagab ka vana pilet sissepääsu. 
 
Pileti tagasiostuks kirjuta palun tagasiost@piletilevi.ee ning saada oma tellimuse number.
Piletite tagasiost kestab kuni 01.06.2020
 
Seniks aga olge terved ja näeme varsti!
 
Wunderbaar

 

Briti multiinstrumentalist ja laulukirjutaja Youngr naaseb Eestisse
 
7. mail naaseb uue sündmustesarja Wunderbaar raames Kultuurikatlasse briti multiinstrumentalist Youngr, kes esitleb värsket muusikat nii uhiuuelt albumilt nimega “Memories” kui ka varasemalt tuntud hitte nagu “Out of My System”, “Sweet Disposition” või “Ooh Lordy”. Mitmetel nimekatel festivalidel (sealhulgas Positivusel) esinenud Youngr lubab meeldejäävat elamust kõigile muusikaarmastajatele. Lisaks Youngrile astub erikülalisena üles kodumaine kollektiiv Gram-Of-Fun
 
Youngr ehk kodanikunimega Dario Darnell on artist, kes võib korraga laval mängida nii trummi kui ka klahvpille ning seejuures ei pea ta keerukaks ka samaaegselt laulda. Tema ülesastumised muudavad eriliseks bootleg'id ehk esitus loost, mis on kohapeal live's kokkumiksitud. Niimoodi kohtuvad kontserdil näiteks Gorillaz ja Michael Jackson või David Bowie ja Gotye. Lisaks tuntud pop-artistide nagu Dua Lipa, London Grammari või Tove Lo omapärastele coveritele ja remiksidele on ta loonud ka tähelepanuväärset originaalloomingut, millest singel nimega “Out of My System” kujunes 2017. aastal tõeliseks läbimurde hitiks.
 
Youngrit on erinevatel veebiplatvormidel kuulatud üle 100 miljoni korra. Sealhulgas on ta esinenud festivalidel nagu Ultra Music Festival, Pinkpop või Tomorrowland ning üles astunud pea 160 show'ga 45. riigis üle maailma. Piletid Youngri kontserdile 7. mail Kultuurikatlas on müügil alates 6. märtsist kell 10.00 Piletilevis.